İngiliz efsanesi İzmir'de

İngiliz efsanesi İzmir'de
İngiliz efsanesi İzmir'de
İngiliz lüks otomobil markası Aston Martin'in Türkiye'deki ikinci showroomu Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar güvencesi ile İzmir'de açıldı.

Premium araç tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olacak Folkart Towers’taki Aston Martin Türkiye showroomunda, yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden Aston Martin - James Bond birlikteliğine, kutlama niteliğinde özel olarak tasarlanan ve dünyada sadece 150 adet üretilen Aston Martin DB9 GT Bond Edition modeli de satışa sunuldu.

 

İngiliz lüks otomobil markası Aston Martin, yeni distribütörü D&D Motorlu Araçlar ile Türkiye’deki hızlı büyümesine devam ediyor. Aston Martin Türkiye, İstanbul Yeniköy’deki showroomundan sonra kısa süre içinde ikinci şubesini İzmir Folkart Towers’ta açtı. Birbirinden farklı Aston Martin modelleri dünya ile aynı anda İzmirli spor otomobil tutkunlarıyla buluşacak. Aston Martin Türkiye, İzmir Folkart Towers’taki 300 m2’lik yeni showroomu ile birlikte Türkiye genelinde yılda 25 araç satmayı hedefliyor.

 

Aston Martin Orta Doğu-Türkiye-Kuzey Afrika Genel Müdürü Neil Slade ve Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ın da katıldığı açılışta konuşma yapan Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya: “İzmir Folkart Towers’taki ikinci showroomumuzu siz değerli Egelilerin hizmetine sunduk. İnanıyoruz ki bu heyecanlı yolculuğumuz hız kazanarak uzun yıllar devam edecek ve İzmir; Aston Martin’in önemli bir üssü olacak.” dedi.

Türkiye genelinde yıllık 25 adet satış hedefi

Nevzat Kaya “Yeniköy Motors olarak kurulduğumuz 1991 yılından bugüne yurtdışından dünyaca ünlü önemli markaların bayiliklerini yaptık ve 2000 yılından sonra da artan enerjimiz ile lüks araç sektöründe tercih edilen bir marka haline geldik. Türk otomotiv sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşları arasında gösterilmemiz; sunduğumuz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızın önemli bir sonucudur. Türkiye’nin en geniş lüks araç portföylerinden birine sahip şirketimiz; D&D Motorlu Araçlar A.Ş.’yi kurarak lüks İngiliz markası Aston Martin’in Türkiye distribütörlüğünü almış ve premium araç tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olmuştur. İzmir’e ayak bastığımız ilk günden bugüne evsahipliği yaptığınız için, kısacası bizi İzmirli yaptığınız için “Hoş bulduk” diyoruz. Türkiye genelinde yıllık 25 adet satış hedefimiz var. Artık dünya piyasaları ile aynı zamanda satışa çıkan birbirinden özel Aston Martin modellerini İzmir sokaklarında da görebileceksiniz." dedi.

İzmir artık dünya markalarını ağırlıyor...

Aston Martin Türkiye İzmir showroomunun açılışında konuşan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak “İzmir’in sembollerinden biri haline gelen Folkart Towers; bugüne kadar sizlerin de bildiği gibi alanında en iyi markalara ev sahipliği yapmaya çalıştı, yapmaya da devam edecek. İzmir artık dünya markalarını ağırlıyor. Aston Martin’e hem İzmir hem de Folkart Towers olarak ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Dileğimiz böyle değerli markaların sayısının İzmir’de artması. Aston Martin Türkiye showroomu İzmir’li spor otomobil tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak.” dedi.