İnternetten 199 euroya kiralık araç

İnternetten 199 euroya kiralık araç
İnternetten 199 euroya kiralık araç
Çelik Motor Filo, avantajlı kampanyalarına bir yenisini ekledi. Çelik Motor Filo'nun internet sitesi üzerinden yapılan kiralamalar için devreye aldığı yeni kampanyasında müşteriler, aylık 199 Euro'dan başlayan yıl sonu fırsatlarından yararlanabilecek.

İelik Motor Filo, ses getiren kampanyalarına devam ediyor. Çelik Motor Filo, online kiralama sitesi üzerinden yaptığı yeni yıl sonu kampanyasında fiyat avantajı ile birlikte birçok kolaylık da sağlıyor.

Müşteriler yeni kampanyada, aylık 199 Euro ’dan başlayan fırsatlardan yararlanabiliyor. Üstelik bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene, vergi , servis, arıza, kaza, lastik değişimi gibi işlemler Çelik Motor Filo tarafından yapılıyor. Müşteriler bu işlemlerle vakit kaybetmeden sadece otomobil kullanmanın keyfini sürüyor.

Çelik Motor Filo, internet sitesinden yapılan kiralamalarda müşterilerine online alışverişin avantajlarını ve kolaylıklarını yaşatıyor. Çelik Motor Filo’nun, online kiralama sitesi üzerinden 1 ile 5 araç arası kiralama yapmak isteyen müşteriler, kolay ve hızlı bir şekilde, tekliften teslimata tüm süreci online olarak yürütebiliyor. Müşteriler böylece hem zamandan hem de internete özel uygulanan fiyatlarla bütçeden tasarruf ediyor.

Çelik Motor Filo’dan yapılan kiralamalarda müşteriler kredi kartına 9 taksit, aylık ödeme, döviz veya TL ile ödeme gibi farklı ödeme şekillerinden yararlanabiliyor.

 


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Döviz

  ,

  Euro

  ,

  tasarruf

  ,

  Kredi

  ,

  Vergi

  ,

  taksit

  ,

  Kasko