İstanbullines'tan fastPay kullanana % 10 indirim

İstanbullines'tan fastPay kullanana % 10 indirim
İstanbullines'tan fastPay kullanana % 10 indirim
İstanbullines, DenizBank ile işbirliğine giderek Eskihisar Tavşanlı hattında ilk kez Mobil Ödeme Sistemi 'fastPay'i uygulamaya aldı. Buna göre İstanbullines fastPay geçişlerinde % 10 indirim avantajı sağlıyor.

Denizyolu taşımacılığının yenilikçi markası ‘İstanbullines’, Eskihisar-Tavşanlı (Yalova) hattında uyguladığı kampanyalarla ilkleri deniz ve seyahat kültürüne kazandırmaya devam ediyor. İstanbullines Eskihisar-Yalova hattını kullanan yolcularına sağladığı kuyruk beklemeden, konforlu, güvenli, ekonomik, hızlı geçişleriyle birlikte alternatif ödeme sistemleri de sunuyor. Bugüne kadar 2.5 milyon araç ve 10 milyonun üstünde yolcu taşıyan İstanbullines, DenizBank işbirliği ile Mobil Ödeme Sistemi “fastPay”i uygulamaya aldı.

İstanbullines, böylece gişede nakit, kredi kartı gibi ödeme avantajlarının yanı sıra bu hattaki ilk mobil ödeme sistemini de misafirlerine sunmuş oldu. Denizbank’ın bluetooth teknolojisi ile çalışan Beacon cihazları sayesinde de İstabullines müşterileri henüz feribot gişesine ulaşmadan, %10 indirim kampanyasından haberdar olacak ve ödemelerini de fasPay ile yapabilecek. fastPay, herhangi bir kredi kartı işlemine gerek kalmadan internete bağlı bir akıllı telefonuna indirilen uygulaması ile gişede fiziki kart ve para alışverişi yapmadan anında mobil ödeme imkanı sağlıyor.

fastPay’de İndirim İlk kez yine İstanbullines’ta

fastPay geçişlerinde sunduğu % 10 indirim ile Türkiye ’de ilk defa bir denizyolu taşımacılığı markası mobil ödeme ve Hızlı Geçiş Sistemi kullanımını özendirici bir indirim ile kullanıcılara sunuyor. İstanbullines’ın fastPay ödemelerini kapsayan % 10 indirim kampanyası 10 Ağustos ’ta başladı. Kampanyanın detaylarına www.istanbullines.comve www.denizbank.com sitelerinden ulaşmak mümkün.