Isuzu'dan Manisa atağı

Isuzu'dan Manisa atağı
Isuzu'dan Manisa atağı
Anadolu Isuzu'nun Manisa'ya ikinci teslimatı 46 adet ISUZU D-MAX pick up ve 17 adet otobüs ile gerçekleşti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesine dahil ettiği iki adet CİTİPORT, üç adet VİSİGO, 12 adet NOVO LUXve 46 adet D-MAX’inteslimatı, Cumhuriyet Meydanı’nda  bir törenle gerçekleştirildi. Araç teslimat törenine Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Tunç Karabulut, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcıları, daire başkanları, TC. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanı Mümin Deniz, Sağlık İşleri Daire Baskanı Serpil Aykut, Yükseliş Otomotiv Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Ali Yüksel, Isuzu yetkilileri, ilçe koordinatörleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Büyükşehir Belediyesi mehter takımının konser verdiği törende, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama DirektörüFatih Tamay bir konuşma yaptı.
Manisa’nın kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Tamay, “Yaklaşık son üç yıldır sürekli Manisa’da teslim törenleri yapıyoruz. Manisa’ya en güzel hizmeti vermek istiyoruz. Sadece araçları satarak ve teslim ederek değil, aynı zamanda araçların satış sonrası hizmetlerinde de mümkün olduğunca mükemmele yakın hizmeti vermeye gayret ediyoruz” dedi.