Isuzu'ya Altın Örümcek'ten ödül

Isuzu'ya Altın Örümcek'ten ödül
Isuzu'ya Altın Örümcek'ten ödül
Isuzu.com.tr'ye Bir Ödül de Altın Örümcek'ten Yeni Isuzu.com.tr, 13. Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması'nda, 37 Kategoride ön elemeler sonucunda finale kalan 322 aday arasından Otomotiv Kategorisinde 3.lük ödülü aldı.

Geçtiğimiz haftalarda sonuçları açıklanan Amerikan Pazarlama Birliği tarafından düzenlenen WMA Web Awards’da Outstanding Web Site (fark yaratan web sitesi) ödülü alan Isuzu.com.tr bu yıl ikinci ödülünü de Altın Örümcek’ten aldı.

Türkiye’nin önde gelen ticari araç markalarından Isuzu’nun içerik ve kullanıcı deneyimiyle bir çok yenilik sunan yeni isuzu.com.tr, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Bilgi Teknolojileri ekibiyle birlikte Positive - A Digital Approach tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Web ve mobil cihazlarda yüksek kullanıcı deneyimi sunmasını sağlayan responsive tasarımı ile dikkat çeken web sitesinin içeriği de tamamen yenilendi. Karşılaştırmalı araç tabloları, öne çıkan özellik kutuları, zaman tüneli ve medya bölümü gibi bir çok yeni içerik isuzu.com.tr’de yer alıyor. Bununla birlikte satış ve servis ağının GPS ve IP bilgisinden en yakın satış ve servis noktası, yol yardım bulucu gibi özellikler de yeni internet sitesinin öne çıkan özellikleri arasında.