İsveçli bakım markası Mr.Cap Türkiye'de

İsveçli bakım markası Mr.Cap Türkiye'de
İsveçli bakım markası Mr.Cap Türkiye'de
Araç bakım sistemlerinden İsveçli Mr.Cap, Türkiye'deki ilk şubesini Ankara'da açtı. Araç görünüm ve yeniden tasarım konusunda,ünlü markaların tercihi olan Mr.Cap, araçlarına değer verenleri bekliyor.

Mr.Cap, yaz boyunca yoğun güneşe mazur kalan araçlar için kolları sıvadı. Araçlarının iyi bir bakımı hak ettiğini düşünen Ankaralılar için Türkiye’ye gelen Mr.Cap “bizden her zaman yeni bir araçla evinize dönersiniz” sloganıyla yola çıktı. Yetkililer şu bilgileri verdiler:
"Tüm dünyadaki çalışanlarına İsveç’te alanında uzman bir ekipten eğitim aldıktan sonra araçlar üzerinde çalışma yapma şartı koşan Mr.Cap, kalite standartlarıyla da benzerlerine fark atıyor. Araç iyileştirme, koruma ve bakım konularında uyguladığı özel sistem sayesinde aracın değerini artıran ve görünüşüne büyük bir estetik kazan Mr.Cap, sürüş keyfiyle konforu bir arada sunuyor. Yaşı ve değeri ne olursa olsun bütün araçları gençleştirme garantisi veren Mr.Cap, araçların yıpranma,aşınma, yıkıcı koşullar ve tüm olumsuz etkilere karşı korunmasını sağlıyor. Mr.Cap ile koruma şemsiyesi altına giren araçlarda temizlik ve deterjan ihtiyaçları azaldığından çevreye verilen zarar da minimum düzeye iniyor."