Jeep'in " Hard Steel"i var

Jeep'in " Hard Steel"i var
Jeep'in " Hard Steel"i var
Efsanevi Jeepmarkası, 85'inci Uuluslararası Cenevre Otomobil Fuarı'nda ziyaretçilerine çok özel bir sürpriz hazırladı.

Jeep, off-road kabiliyetini stil ve teknoloji ile harmanladığı özel üretim Renegade Hard Steel konsept modelini ilk kez Cenevre’de macera tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Jeep ile birlikte FCA Tasarım Merkezi ve Mopar işbirliğiyle tasarlanan yeni araç, gelecekte Renegade modellerinde kullanılacak benzersiz Mopar aksesuarlarını göz önüne sererken, sağladığı sayısız kişiselleştirme seçeneğiyle Renegade’in bu yöndeki güçlü potansiyelini de ortaya koyuyor.

Jeep Renegade’in off-road versiyonu Trailhawk baz alınarak tasarlanan yeni konsept model, orijinal modellerin özelliklerine duyulan saygıyla, benzersiz ve büyüleyici bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yeni aracın “teknolojik” yönü, havacılık ve denizcilik endüstrisindeki son teknoloji gövde tasarımlarını da çağrıştıran, zımparalanmış çelik kaplama kaportayla estetik bir biçimde ilişkilendiriliyor. Kükürtlü siyah renk kontrastı, aracın ızgara, tavan barları, ayna kaplaması, 16 inç jantları, kaput üstü hava kanalları, çamurluk ve tampon gibi noktalarında kendini fazlasıyla hissettiriyor.


  ETİKETLER:

  tasarım

  ,

  teknoloji

  ,

  Hava