Kargoculardan Anneler Günü'ne özel

Kargoculardan Anneler Günü'ne özel
Kargoculardan Anneler Günü'ne özel
Yurtiçi Kargo, 2 Mayıs - 9 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacak "Anneler Günü Kampanyası" ile tüm Paro kart sahibi annelere, Türkiye'nin 81 ilinde faaliyet gösteren şubelerinde ve acentelerinde, yüzde 30 indirim fırsatı sunacak.

Yurtiçi Kargo, Anneler Günü’ne özel olarak uygulayacağı yüzde 30 indirimle annelerimizi sevindirebileceğimiz özel bir fırsat sunuyor.

2-9 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacak “Anneler Günü” kampanyası kapsamında standart ve VIP (ekspres) gönderi yapacak olan Yurtiçi Kargo müşterileri, kampanyaya özel indirimin yanı sıra, taşıma hizmet bedelinin yüzde 1’i kadar ParoPuan da kazanacak.

“Anneler Günü” kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Yurtiçi Kargo şubelerinin ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen ve Paro kartı olmayan Yurtiçi Kargo müşterileri ise, tüm şubelerden ve acentelerden gönderilerini yaparken kart başvurusu yapabilecek ve söz konusu indirimden faydalanabilecekler.