Lassa'dan keşif konvoyu

Lassa'dan keşif konvoyu
Lassa'dan keşif konvoyu
Adını Lassa'nın üstün özellikli 4x4 ürün ailesinden alan Competus Keşif Konvoyu yolculuğuna devam ediyor. Bu yıl ilk kez bir tur paketi hazırlayan Competus Keşif Konvoyu, macera tutkunlarını 16-19 Mayıs tarihlerinde Likya Yolu'nu keşfetmeye davet ediyor.

Lassa, Competus Keşif Konvoyu ile doğaseverleri şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp ruhlarını harekete geçirecekleri 4x4 bir maceraya davet ediyor.

Keşif kapsamında off-road tutkunları, efsanevi Likya Yolu'nun doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı yakalarken, 4x4 araçlarla kalabalıktan uzak, doğayla baş başa sağlam bir macera için yola çıkıyor.

Güney kıyılarımızda boydan boya uzanan Toros Dağları’nın zengin kültürel ve doğal yapısı, bu yolculuk için adrenalin tutkunlarına sonsuz seçenekler sunuyor. Gizli kalmış antik yerleşimler, Akdeniz manzaralı karlı zirveler, çam ve sedir ormanları, Yörük çadırları ve keçi sürüleriyle Adana ’dan Fethiye’ye kadar uzanan keşif, hiç bilinmeyenleri gün yüzüne çıkarıyor.

Lassa, 10 yılı aşkın süredir basına ve ortaklarına yönelik düzenlediği bu yıl bir ilke imza atarak tur paketi olarak satışa sunduğu Competus Keşif Konvoyu için takipçilerine bir de sürpriz yaptı. Sosyal medyada Instagram üzerinden #Ensağlamkeşif etiketiyle en güzel doğa ve keşif fotoğraflarını paylaşan bir kişi, Competus Keşif Konvoyu Turu’na Lassa’nın davetlisi olarak katılma hakkı kazanacak.