Leaseplan "tık"la kiralıyor

Leaseplan "tık"la kiralıyor
Leaseplan "tık"la kiralıyor
LeasePlan, web üzerinden uzun dönem kiralama hizmeti sunan Tıkla Kirala platformu üzerinden Kasım ayına özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

 Araç kiralamak isteyen tüm ölçekte firmalara ve KOBİ’lere kaçırılmayacak fırsatların sunulduğu Kasım ayı kiralama kampanyası kapsamında aylık 419 Euro taksitle dizel motorlu Nissan Qashqai veya aylık 429 Euro taksitle dizel motorlu Citroen DS4 gibi popüler modelleri uygun koşullarla uzun dönem kiralama imkânı sağlanıyor. LeasePlan’in Tıkla Kirala platformu üzerinden stoklarla sınırlı Kasım ayı kampanyası kapsamında ayrıca aylık 680 Euro taksitle Mercedes C200 Bluetec AMG veya aylık 2 bin TL taksitle BMW 320i ED Sportline Plus gibi lüks modeller için uzun dönem kiralama ayrıcalığı sunuluyor.

 

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 32 ülkede dev araç filosunu yönetmekte olan LeasePlan, Türkiye'de ilk kez online uzun dönemli filo ve araç kiralama hizmeti sunan platformu unvanına sahip Tıkla Kirala platformu üzerinden gerçekleştirdiği Kasım ayı kiralama kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun dönemli araç kiralayabilmek için sadece internet erişimli bir bilgisayara ve tüzel kişiliğe sahip olmanın yeterli olduğu LeasePlan’in Tıkla Kiralama platformu, araç kiralamak isteyen tüm ölçekte firmalara ve KOBİ’lere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

 

Kasım ayı kiralama kampanyası kapsamında aylık 419 Euro taksitle dizel motorlu Nissan Qashqai veya aylık 429 Euro taksitle dizel motorlu Citroen DS4 gibi popüler modelleri uygun koşullarla uzun dönem kiralama imkanı sağlanıyor. LeasePlan’in Tıkla Kirala platformu üzerinden stoklarla sınırlı Kasım ayı kampanyası kapsamında ayrıca aylık 680 Euro taksitle Mercedes C200 Bluetec AMG veya aylık 2 bin TL taksitle BMW 320i ED Sportline Plus gibi lüks modeller içinde uzun dönem kiralama ayrıcalığı sunuluyor.