MAN'dan bir ilk

MAN'dan bir ilk
MAN'dan bir ilk
MAN, Satış Sonrası Hizmetler'de yine ve yeni bir ilke daha imza atıyor. MAN, "Eski enjektörünü getir, yenisini yarı fiyatına götür" uygulaması kapsamında müşterilerine, orijinal enjektörleri, 90?'luk bir ek indirim ile yaklaşık yarı fiyatına sunuyor.

Alman üretim ve mühendislik devi MAN, güçlü, dayanıklı, kaliteli, ileri teknolojiye sahip araçlarının, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetleri ile olduğu kadar, sunduğu yaygın, başarılı Satış Sonrası Hizmetler ve kampanyaları ile de Türkiye ağır ticari araçlar pazarının en rekabetçi markası konumunda.

Ağır ticari araçlarda birçok yeniliği hayata geçiren MAN, Türkiye’de yeni bir ilke daha imza atıyor. MAN, ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine uygulama ve kampanyalarla katkı sağlamaya devam ediyor. Yeni ve yine bir ilkin de gerçekleştirildiği kampanyada MAN, iş ortaklarına onarım maliyetlerinde avantaj sağlıyor.

MAN Yetkili Servisleri’nde orijinal Common Rail enjektörler için geçerli olan “Eski enjektörünü getir, yenisini yarı fiyatına götür” kampanyası, uygulamaya başlandığı 13 Eylül 2015 tarihinden beri büyük ilgi gördü. Kampanya kapsamında MAN müşterileri, araçlarından çıkan eski enjektörleri MAN Yetkili Servisleri’ne getirdiklerinde, orijinal enjektörde 90€ bedelinde indirim alıyorlar. Böylece MAN müşterileri, eski enjektörün teslimi ile yeni orijinal enjektöre yaklaşık yarı fiyatına sahip olabiliyorlar.