MANN+HUMMEL fuarda

MANN+HUMMEL fuarda
MANN+HUMMEL fuarda
Filtrasyon uzmanı MANN+HUMMEL, grubun aftermarket markası MANN-FILTER ile otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul'a katıldı.

MANN-FILTER, fuarda, ticari araçlar için daha yüksek kapasiteli, daha kuru, daha temiz ve daha uzun ömürlü hava kurutucusu TB1396 x’i sergiledi. Ayrıca bu zamana kadar C41 1776 olarak tek parça olarak temin edilen ağır vasıta hava filtresi, bundan sonra C 41 001 KIT ve C 41 001 olarak iki parça halinde satışa sunulacak. Böylelikle kaynak ve enerji tasarrufu sağlayan, aynı zamanda da ekonomik bir çözüm sunun bu yeni hava filtresinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Fuarda aynı zamanda MANN-FILTER markasının orijinal ekipman kalitesinin örneklerinin sunulduğu binek ve ağır vasıta ürün grupları da sergilendi. Ayrıca yaklaşan sıcak bahar ve yaz ayları öncesi, kabin filtrelerinin önemi konusunda bilgilendirmeler MANN-FILTER standından yapıldı. OE kalitesinde kabin filtreleri sunan MANN-FILTER, günlük yaşamda sağlıklı bir iklim sahibi olmanın yollarını fuar ziyaretçilerine anlattı.

Automechanika İstanbul fuarı dört gün boyunca 46.382 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 41 ülkeden 1.667 katılımcı, 40.516 metrekarelik bir alanda 14 salonda yeniliklerini sergilerken MANN-FILTER standı 3. Hall B100’de yer aldı. Aynı zamanda MANN-FILTER yarış otomobili VOLKICAR, fuar ana girişi fuaye alanında fuar ziyaretçilerini karşıladı.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Hava

  ,

  Fuar

  ,

  kaynak

  ,

  Kabin

  ,

  Enerji

  ,

  sıcak