Mercedes Antalya'da yenilendi

Mercedes Antalya'da yenilendi
Mercedes Antalya'da yenilendi
Mercedes-Benz'in Premium konseptinin Türkiye'de ilk uygulamalarından biri Antalya'da hayata geçti. Hastalya Otomotiv'in yeni showroom'u düzenlenen organizasyonla hizmet vermeye başladı.

Mercedes-Benz Hastalya Otomotiv'in yeni 5 yıldızlı showroomu hizmete açıldı. Açılış siyaset ve iş dünyasını buluşturdu. Mercedes- Benz'in Premium konseptinin Türkiye'de ilk uygulamalarından biri olan tesisin açılış kurdelesini CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hastayla Otomotiv'in kurucusu Mehmet Ali Tüzün ile Mercedes – Benz Türk A.Ş Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü Şükrü Bekdikhan ve Mercedes-Benz Türk A.Ş. Direktörler Kurulu Başkanı Britta Seeger  birlikte kesti. 

Hastalya Otomotiv Genel Müdürü Uğur İrfanoğlu şirketin başarı hikayesini anlattı. Hastalya'nın 14 personel ve 1 şube ile hizmet vermeye başladığını ifade eden İrfanoğlu, "Bugün Antalya'da 3, Denizli ve Dalaman'da birer şubede 250 uzman çalışanla hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar toplam 22 milyon euro yatırım yaptık" dedi. Mercedes- Benz Türk A.Ş  Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörü Şükrü Bekdikhan, Mehmet Ali Tüzün'e teşekkür plaketi verdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ise bölgenin çok önemli bir ticaret merkezi haline geldiğini vurguladı. 

Önceliklerinin Mercedes-Benz kullanıcılarının memnuniyeti olduğunu vurgulayan Uğur İrfanoğlu, 130 yıllık çok güçlü bir markayı temsil ettiklerini ve bu sorumluluğu taşıdıklarını belirterek, “Biliyoruz ki müşterilerimiz en iyisini hak ediyor. Mercedes-Benz’in sloganı gibi en iyisi ya da hiçbiri. Bu yatırımımız bu sloganı doğruluyor. Premium konseptin farkını göreceksiniz” ifadelerini kullandı.