Mercedes'te faiz yüzde 0.69

Mercedes'te faiz yüzde 0.69
Mercedes'te faiz yüzde 0.69
Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Eylül ayında, A-Serisi, B-Serisi ve CLA’da 85.000 TL kredi tutarı için % 0,69 avantajlı faiz oranı, GLA, C-Serisi, C-Coupé, E-Serisi ve GLK modellerinde ise 125.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 0,89’dan başlayan faiz oranı imkânı sağlıyor. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayı kampanyası kapsamında, 2.691 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle müşteriler Mercedes-Benz modellerine sahip olabiliyorlar. Ayrıca Eylül ayına özel Mercedes-Benz B-Serisi otomobil alımlarında 2.103 TL’den başlayan aylık ödemeler ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Birçok Mercedes-Benz otomobil modellerinde uygulanabilen “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuar paketi kapsamında, anahtarınızla aracınızın kapı kilidini açtığınızda veya aracınızın kapısı açtıldığında radyatör ızgarasının üzerindeki yıldız logosu fiber optik kablolar ve LED teknolojisi sayesinde mükemmel bir görünüm ile yanıyor. “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuarı avantajlı fiyatlarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunuluyor.

Teknik arızalanma, kaza, hırsızlık gibi olaylar sonucu aracın çalıştırılamaz veya çalıştırılması sakıncalı olması durumunda, Mercedes-Benz otomobil müşterileri 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattı üzerinden ücretsiz olarak Mobilo hizmetinden yararlanabiliyor. Yerinde yardım, çekici, yedek araç, konaklama, danışmanlık gibi birçok hizmetin sunulduğu Mobilo, ilk 2 yıl koşulsuz geçerli olup, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından yapılan periyodik bakım işlemleri sonucunda birer yıl uzatılabilmektedir.

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol

Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor.

 


  ETİKETLER:

  Konaklama

  ,

  Kredi

  ,

  Kapı

  ,

  Garanti

  ,

  iletişim

  ,

  faiz

  ,

  eylül