Mercedes'ten ocak fırsatı

Mercedes'ten ocak fırsatı
Mercedes'ten ocak fırsatı
Mercedes-Benz Türk, farklı ürün gruplarında 2015'in ilk ayına özel kampanyalar hazırladı. Bu kapsamda şirket, otomobilden hafif ticari araca, kamyondan otobüse çeşitli faiz ve taksit imkânları ve 2. el seçenekleriyle alternatifler sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Ocak ayında tüm 2014 model 0 km. Mercedes-Benz otomobillerde % 0,99 sabit faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz Türk’ün EL2 markası altındaki tüm kullanılmış otomobillere sunulan kampanya kapsamında müşteriler % 1,04’den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilecek. Kampanya kapsamında Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setlerini (4 adet jant + 4 adet kış lastiği) sonbahar/kışa özel avantajlı fiyatlarla tercih eden müşterilere % 25 fiyat avantajı, stoklarda sınırlı BP akaryakıt istasyonlarından 100 TL değerinde hediye çeki ve Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde uzman ekipler tarafından 30 farklı noktadan yapılan araç kontrolü ve araç ile ilgili kapsamlı bilgilerin yer aldığı detaylı rapor ücretsiz olarak sunuluyor.
Öte yandan yeni Vito için Ocak ayında sunulan kampanya kapsamında “Mercedes-Benz Kasko” kullanıldığı takdirde tüm vadelerde sabit % 0,84 faiz le kurumsal müşteriler 769 TL’den, bireysel müşteriler ise 791 TL’den başlayan aylık ödeme seçeneklerini tercih edebiliyor.


  ETİKETLER:

  Kampanya

  ,

  Hediye

  ,

  faiz

  ,

  akaryakıt

  ,

  kış

  ,

  Kasko

  ,

  rapor