Michelin'den çifte yenilik

Michelin'den çifte yenilik
Michelin'den çifte yenilik
Michelin, yeni Audi R8'e yüksek performans lastiği Pilot Sport Cup 2 ile, Ford Focus Electric 2015'e ise Energy Saver lastikleriyle eşlik ediyor.

 Michelin, otomotiv devleriyle yaptığı işbirlikleriyle performanslarını katlamaya devam ediyor. Yeni Audi R8’i ultra yüksek performanslı lastiği Michelin Pilot Sport Cup 2 ile donatan Michelin, kuru ve ıslak zeminde sunduğu yol tutuş, hassas direksiyon kabiliyeti ve dengesiyle sürücülere sportif bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Yanaklarındaki RO1 işareti ayırt edilen lastikler, ıslak yollarda güvenlikten taviz vermeden sürücülere üstün parkur süreleri sağlıyor.

Ford Focus Electric’in hem lastik hem rehberi Michelin’den

Geliştirdiği yeni nesil teknolojilerle lastik sektörüne yön veren Michelin, yeni Ford Focus Electric’i de Energy Saver lastikleriyle donatıyor. Sürücüye güvenlik , konforlu sürüş ve daha uzun batarya ömrünü tek bir lastikle sunan Energy Saver, Ford Focus Electric’e sadece performans sağlamakla kalmayıp, Ford SYNC2 sistemine sunduğu ünlü Michelin Rehber içerikleriyle de eşi bulunmaz bir deneyim yaşatıyor. Aracın yerleşik navigasyon sistemine entegre olan Michelin Rehberleri, sürücülere konaklama, turistik bölgeler ve yemek /restoran önerileri sunuyor.