Michelin'den ikisi birarada

Michelin'den ikisi birarada
Michelin'den ikisi birarada
Yeni Michelin Pilot Sport 4 lastikleri sürüş keyfi, performans ve güvenliği bir arada sunuyor

 Michelin, temel stratejisi ‘MICHELIN Total Performance’ sayesinde geliştirdiği spor otomobillerde sürüş keyfi, performans ve güvenliği bir arada sunan yeni performans lastiği MICHELIN Pilot Sport 4’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 İlk defa Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı

 Lastik devi Michelin, yüksek performans segmentinde yeni ürettiği Pilot Sport 4 lastiklerini ilk defa 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkardı. Özgün sırt deseni ve bileşenindeki malzemeler sayesinde sürüş keyfi ve güvenliği bir arada sunmak üzere tasarlanan MICHELIN Pilot Sport 4, Ocak 2016’dan itibaren yollarda olacak.

  Güvenlik ve yüksek performans bir arada

Yeni Michelin Pilot Sport 4 sahip olduğu özel sırt deseni ve Michelin’in temel stratejisi “MICHELIN Total Performance” sayesinde güvenlik ve performansı bir arada sunuyor. "Dynamic Response" teknolojisi ile yüksek hızlarda bile yol ile lastiğin temasını sabitliyor. Bileşiğindeki işlevsel elastromerler ve silika sayesinde homojen yapısıyla yüksek performans sunuyor. Geniş ve derin kanalları ile de su tahliyesini de sağlayarak lastik ömrünü uzatarak yakıt tüketimini sınırlıyor.
 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  yakıt

  ,

  güvenlik

  ,

  Total

  ,

  2015