Motosiklet ve bisiklet dünyasının kalbi Moto Bike Expo'da atıyor

Motosiklet ve bisiklet dünyasının kalbi Moto Bike Expo'da atıyor
Motosiklet ve bisiklet dünyasının kalbi Moto Bike Expo'da atıyor
Türkiye'nin tek motosiklet ve bisiklet fuarı olan Eurasia Moto Bike Expo 2015, yedinci kez kapılarını açtı.

İki teker tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği en yeni motosiklet ve bisiklet modellerinin sergilendiği Eurasia Moto Bike Expo 2015 (Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı), başladı. Motosiklet ve bisiklet sezonunun açılışının da yapıldığı fuar, 1 Mart Pazar akşamına kadar gezilebilecek. Dünya Fuar Yapım tarafından Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi'nin 9, 10 ve 11. salonlarında düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo 2015’te en yeni motosiklet ve bisiklet modellerinin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil pek çok aksesuar ve ekipman da sergileniyor. 20 bin metrekarelik alanda gerçekleşen fuara yurtdışı temsilcilikleri ile birlikte 215 firma katılıyor. Bu yıl yedincisi düzenlenen fuarı Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği’nin (BİSED) çatısı altındaki tüm kuruluşların yanı sıra çok sayıda kulüp de destekliyor.

Şov zamanı

Fuar yenilikleriyle olduğu kadar görsel şovlarıyla da yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Rok Bagoros’un yanı sıra Steel SilencerZ ve Throttlerz Takımı motosiklet üzerinde yaptıkları akrobasi hareketleriyle nefesleri kesecek. Dünya Trialbiking Şampiyonu Thomas Öhler ise bisiklet şovuyla Eurasia Moto Bike Expo’yu ziyaret edenleri adeta büyülecek.

Ziyaretçilere motosiklet ve bisiklet hediye edilecek

Motosiklet ve bisiklet sezonunun açılışını da müjdeleyen Eurasia Moto Bike Expo 2015 görsel şovlarının yanı sıra ziyaretçilerine vereceği birbirinden güzel hediyelerle de adından söz ettiriyor. 2015 Eurasia Moto Bike Expo’nun girişinde verilen çekiliş kuponunu doldurarak, fuaye alanındaki çekiliş sandığına atan ziyaretçiler yapılacak olan çekilişle Triumph street triple KTM RC 200 marka motosikletin yanı sıra Bianchi, Carraro, Ghost ve Capierre marka bisikletin sahibi olacak.

Binlerce kişi fuara koştu

Motosiklet ve bisiklet dünyasının en büyük buluşması olarak kabul edilen Eurasia Moto Bike Expo’ya ilginin her geçen gün daha da arttığı belirten Dünya Fuar Yapım Genel Müdürü Murat Demirtaş, “Geçen yıl fuarı 104 bin kişi ziyaret etmişti. Bu yıl da fuara ziyaretçi akını bekliyoruz” dedi. Motosiklet ve bisiklet dünyasına dair tüm yeniliklerin ve sektörün önünü açan önemli kararların Eurasia Moto Bike Expo’da duyurulduğunu belirten Demirtaş, “Fuarın yenilikleriyle bu yıla da damgasını vuracağına inanıyoruz” diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  İstanbul

  ,

  Hediye

  ,

  Pazar

  ,

  Fuar

  ,

  Kulüp

  ,

  firma

  ,

  2015