Mustang hayranlarıyla buluşuyor

Mustang hayranlarıyla buluşuyor
Mustang hayranlarıyla buluşuyor
Dünyanın sayılı efsane otomobilleri arasında kabul edilen Mustang'in yeni başlayan Avrupa serüveri, Autoshow fuarıyla birlikte Türkiye'ye de ulaşıyor. Kaslı otomobillerin en önemli oyuncularından Mustang, fuarın bir diğer önemli

 

Mustang’in yeni başlayan Avrupa serüveri, Autoshow fuarıyla birlikte Türkiye ’ye de ulaşıyor. Kaslı otomobillerin en önemli oyuncularından Mustang, fuarın bir diğer önemli yeniliği. Mustang, Ford’un ileri teknoloji unsurlarının yanısıra birinci sınıf performans özelliklerini de barındırıyor. Fastback ve Convertible gövde seçeneklerinde 2.3-litre EcoBoost 317 ve 5.0-litre Ti-VCT V8 421 BG’lik motorlarla sunuluyor. Avrupa’da satışa sunulacağı haberinin ardından Avrupa’da 2.600’ü aşkın sipariş alarak kendi alanında bir rekor kıran yeni Mustang, Türkiye’de yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Lüks Vignale

Yeni binek araçlarıyla beğeni kazanan Ford, pazara sunacağı yeni C-MAX ve Grand C-MAX modellerini de ilk defa Autoshow kapsamında sergileyecek. Focus ST ve Fiesta ST performans araçlarının da rüzgarının eseceği Ford standında, EcoSport ve Edge, SUV segmentinde tanıtımı gerçekleşecek yeni modeller olacak. Ford standında ayrıca Ford’un lüks araç segmentine kattığı yeni konsepti olan Mondeo Vignale ve S-MAX Vignale Concept de Autoshow ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak.

Ford’un lüks segment olarak sunduğu Vignale Mondeo motor seçeneklerinden çok, Premium araçlara özel olarak hazırlanan, ayrıcalıklı müşteri hizmetleriyle öne çıkıyor. Vignale Mondeo Türkiye’de yılın ikinci yarısında satışa çıkıyor.

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  teknoloji

  ,

  Avrupa

  ,

  Lüks

  ,

  Ford