Nissan'dan Kim Kardashian'a: Bizimki daha büyük!

Nissan'dan Kim Kardashian'a: Bizimki daha büyük!
Nissan'dan Kim Kardashian'a: Bizimki daha büyük!
Japon otomotiv devi Nissan, reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın Amerikan Paper dergisine verdiği çıplak pozlarla Twitter'dan dalga geçti.

Kardashian'ın geçtiğimiz günlerde verdiği pozlara üstü kapalı gönderme yapan Nissan, resmi Twitter hesabından, 2015 model bir GT-R Nismo’nun arkadan çekilmiş fotoğrafının üzerine “Bizimki daha büyük” yazılı bir görsel paylaştı.

Bu görselle birlikte "Kim Kardashian sana kötü bir haberimiz var" mesajını paylaşan Nissan, bu tweet'e Kardashian'ın ve Paper'ın Twitter hesaplarının yanı sıra derginin fotoğraf çekiminde kullandığı #BreakTheInternet (İnterneti altüst et) sloganının hashtag'ini de ekledi. 

7 adımda Kim Kardashian pozu


Paylaşılan görselde, otomobilin bagajının üzerine konulmuş şampanya kadehi dikkat çekti.

ŞÖHRETİNİ KALÇASINA BORÇLU 

New York merkezli Paper dergisi kış sayısı kapağında Kim Kardashian’ın çıplak fotoğraflarına yer vermişti.

Çekimler ünlü Fransız fotoğrafçı Jean Paul Goude tarafından geçtiğimiz eylül ayında Paris’te yapıldı. Goude’nin yıllar önce çektiği “Champagne Incident” (Şampanya hadisesi) fotoğrafı, 34 yaşındaki Kardashian ile yeniden canlandırıldı. Kardashian elinde şampanya şişesi ve kalçasındaki kadehle yıllar öncesinin o meşhur sahnesini, ufak bir farkla, üzerine giydiği siyah elbiseyle yeniden canlandırdı.Kim Kardashian'ın pozuna tepki: Sen bir annesin!