Opel Astra yenileniyor

Opel Astra yenileniyor
Opel Astra yenileniyor
Opel'in 1936'da ilk Kadett ile başlattığı kompakt sınıf geleneğinden gelen Astra, Avrupa'da en çok tercih edilen kompakt otomobil unvanını elinde bulunduruyor. 11. Nesil Opel Astra eylül ayındaki Frankfurt Motor Show'da görücüye çıkacak.

Opel CEO ’su Dr. Neumann ”Seksen yıldan bu yana kompakt sınıfta en çok tercih edilen modelleri sunuyoruz. Astra’mız 11.Nesli ile Frankfurt Motor Show’da dünya prömiyerini yapacak. Astra’nın şu an kamuflajlı olarak tanıtımı yapılıyor. 


Yeni nesil Astra geniş içyapısı ve fonksiyonel özellikleri ile yepyeni bir görünüm ve bakış açısı sunacak. Hafifleyen yapısı ile de enerji tasarrufu sağlamayı ön planda tutuyor. Opel mühendisleri performans ve konforu ile standartları yeniden belirleyerek en verimli kompakt model ürettiler.

Oturaklı yapısı, kaliteli malzemeleri ve tasarımı ile segmentinin en başarılı modeli Astra, Kadett ile bugüne kadar 24 milyonun üzerinde üretildi. Astra, 365 günü yardım sunabilen ve sürücünün dijital ortamlara ve en yüksek güvenlik seviyesine bağlanabilmesini sağlayan OnStar uygulaması

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Dijital

  ,

  Show

  ,

  Opel

  ,

  CEO

  ,

  güvenlik

  ,

  Enerji