Opel'den Insignia tutkunlarına özel "Test Sürüşü' fırsatı

Opel'den Insignia tutkunlarına özel "Test Sürüşü' fırsatı
Opel'den Insignia tutkunlarına özel "Test Sürüşü' fırsatı
2008 yılında Almanya'da üretimine başlanan ve lüks ve konforun simgesi haline gelen Opel Insignia'da 'Test Sürüşü' günleri başladı.

2008 yılında Almanya ’da üretimine başlanan ve lüks ve konforun simgesi haline gelen Opel Insignia’da ‘Test Sürüşü’ günleri başladı. Opel GTC Global Otomotiv ’in başlattığı Test Sürüşü’ kampanyasıyla yılın en iyi otomobili ödülünün yanı sıra bugüne kadar birçok ödülün sahibi olan Insignia, Euro NCAP’ten de 5 yıldızlı bir otomobil. Bu yılın Ocak ayı itibarıyla 750 bininci Insignia banttan inmişti.

Opel GTC Global Genel Müdürü Başar Hamami, “Başlattığımız test sürüşü kampanyasıyla Insignia tutkunları artık bu otomobile uzaktan bakmak zorunda kalmayacaklar. Tüm Insignia tutkunlarını Opel GTC Global’e bekliyoruz. Türkiye ’nin en fazla beğenilen ve dikkat çeken otomobili olan Opel Insignia’yı daha yakından tanımak ve onunla test sürüşü yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı.” Dedi.

Opel Insignia’nın, yıllardır lüksü ve konforu zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olduğunu belirten Hamami, “Insignia, iç mekandan hiçbir ödün vermeden üst-orta sınıf sedan sınıfına spor coupe tasarımını uyguladı. Hem hatchback, hem de notchback modellerinde 4.830 mm uzunluk ve 2.737 mm dingil mesafesi bulunuyor. Insignia’nın zarif tasarımı, heykeltıraşlık sanatıyla Alman mühendisliğinin buluşması olarak özetlenebilir. Insignia, sessiz kabininin yanı sıra spor otomobilleri bile gölgede bırakan (0.27 Cd) aerodinamik yapısıyla sınıfındaki iddiasını ortaya koyuyor” diye konuştu.

1.4 litrelik 140 beygir güç üreten motorlarla, 82 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Insignia’nın 1.6 litrelik 170 beygir, 2 litrelik 160 ve 195 beygir güç üreten versiyonları bulunuyor.

 


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  Almanya

  ,

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  Lüks

  ,

  Opel

  ,

  otomotiv