Opel'i olan zaman kazanacak

Opel'i olan zaman kazanacak
Opel'i olan zaman kazanacak
Opel Bayisi GTC Global Otomotiv, servise gelen müşterilerine vermiş olduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Müşterilerinin gün için de zamanlarından kazanmaları için servis mesai saatini 7.30 da başlatıyor.

Otomobil servisinde “ zaman tasarrufu” dönemi başladı. Opel Bayisi GTC Global Otomotiv , Altunizade şubesinde müşterileri için yeni bir kolaylık başlattı. Ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmetinin yanı sıra müşterilerin hem trafik hem yerlerine zamanında gidebilmeleri ve gün içindeki standart akışlarını bozmamak adına saat 7.30 da Servis Araç Kabulünü başlatıyor.  Ayrıca 7.30 da servise gelen müşterilerimiz, araçlarının kabul işlemleri yapılırken kahvaltı yapma imkanının yanı sıra günlük gazetelerini de okuduktan sonra trafiğe kalmadan ve zaman kaybetmeden günlük işlerine devam edebilecekler. Gün içerisinde bakım işlemi biten araç, müşterilerin taleplerine doğrultusunda ücretsiz yerine teslim hizmeti ile de teslim edilebilecek. Böylece GTC Global 7.30 da başlatmış olduğu araç kabul hizmeti ile günümüzün en önemli konularından “zaman yönetimini” müşterilerine araçlarını erkenden teslim ederek, hem de zaman kaybını ortadan kaldırarak yürütüyor.

Ayrıca servis bakımlarında cazip kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre; +5 Yaş ve üzeri araçlarda 249 TL’den başlayan bakım kampanyası kullanıcılardan


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  Kahvaltı

  ,

  Opel

  ,

  otomotiv

  ,

  ,

  zaman