Oto tamircileri yılbaşında görevde

Oto tamircileri yılbaşında  görevde
Oto tamircileri yılbaşında  görevde
Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak yılbaşı gecesi trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulunarak, sürücülerin alkollü olarak araç kullanmaması gerektiğini söyledi. Bucak ayrıca bayramlarda olduğu gibi yılbaşı gecesinde de'nöbetçi tamirci' hizmeti uygulamasını sürdüreceklerini açıkladı.

Antalya Oto Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak, yaptığı yazılı açıklamada yılbaşı gecesinde trafiğe çıkacak vatandaşlara çeşitli uyarılarda bulundu. Başkan Bucak açıklamasında, özel araçları ile yola çıkacak vatandaşları öncelikli olarak alkollü şekilde direksiyon başına geçmemeleri ve aşırı hız konusunda uyardı. Kış şartları dolayısıyla yollarda gizli buzlanma gibi olumsuz şartların olabileceğini vurgulayan Bucak, emniyet kemeri takma konusunda ve araç bakımı konusunda tüm vatandaşların hassas davranması gerektiğinin altını çizdi.

Nöbetçi tamirci uygulaması yılbaşında da aktif

Tamirciler Odası’nın bir uygulaması olan ‘nöbetçi tamirci ve elektrikçi’ esnafının görevinin başında aktif olacağını söyleyen Bucak, “7/24 www.antalyaototamircilerodasi.com web sayfamızın ana sayfasında bulunan ve günlük olarak değişen nöbetçi esnaf numaralarından ilgili görevlilerimize ulaşabilirler. Görevli ekibimiz en kısa sürede talebe cevap verecek, zor durumda kalan müşterilerimizin yanında olacak” dedi. Bucak son olarak tüm vatandaşların yeni yılını kutlayarak 2016’nın herkes için hayırlı bir yıl olmasını diledi.