Otokoç'tan ücretsiz zipcar üyeliği

Otokoç'tan ücretsiz zipcar üyeliği
Otokoç'tan ücretsiz zipcar üyeliği
Otokoç Servisleri, 1-31 Temmuz tarihleri arasında dünyanın lider araç paylaşım markası Zipcar'dan 1 yıllık üyelik ve 25 TL'lik kullanım kredisi hediye ediyor.

 Otokoç İstanbul servislerinde 250 TL ve üzeri mekanik harcamalarda geçerli olan kampanyadan Volvo ve Ford perakende araç sahipleri yararlanabiliyor. Kampanya ile Otokoç müşterileri araçları servisteyken ikame araç ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve araçsız kalmayacak aynı zamanda Zipcar’ın İstanbul’da bulunan 29 lokasyonundan yıl boyunca diledikleri gibi araç rezerve edebilecekler.

Saatlik araç paylaşım sistemi Zipcar İstanbul dahil dünyanın 30 şehrinde 12.000’den fazla araca kolay erişim sağlıyor. Otokoç servislerini tercih eden perakende müşteriler Zipkart ile dünyada bulunan Zipcar araçlarını da hiçbir prosedüre takılmadan rezerve edip kullanabilecek.  Saati 13 TL’den başlayan kullanım ücreti ile 30 km’ye kadar ücretsiz yakıt imkanı sunan Zipcar, kullanıcıları sigorta gibi ilave maliyetlerden de kurtarıyor.

 Zipcar Hakkında

Zipcar İstanbul’da şehrin yoğun temposunda yaşayan kişilere, şirket havuz araçlarında tasarruf etmek isteyen firmalara, araç sahibi olmayan ancak zaman zaman bir araca ihtiyacı olan bireylere  yönelik araç sahipliğine ve araç kiralamaya yeni bir alternatif sunuyor. Zipcar’a üye olan bireyler İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında bulunan araçlara istedikleri zaman ulaşabiliyor, aynı zamanda üyeler dünyanın birçok yerinde bulunan Zipcar araçlarını da kullanabiliyor.

Tüm bu imkanları hem bireyler hem de kurumlar araca ihtiyacı oldukları zaman kullanabiliyor. Özellikle şirketler için havuz araçlarına büyük bir alternatif olan Zipcar ile şirket çalışanları araçları kullandığı sürece ücret ödeniyor. Bununla birlikte tüm rezervasyonlarda da kullanıcılara 30 km’ye kadar ücretsiz yakıt imkanı sunarken  şirketler sigorta, bakım ve özel taşıt vergisine de masraf ve zaman ayırmak zorunda kalmıyor.

Zipcar Lokasyonları; Koç Üniversitesi (Ana Kampüs, Batı Yurdu), Otokoç Otomotiv Küçükyalı, Kalamış Marina, Trump Towers, Çamlıca İş Merkezi, Maslak Beybi Giz Plaza, Zircikuyu Birmot, İTV Suadiye, İTV Taksim, Kadıköy Başkent Otopark, Park Çağlayan, Hilton Kozyatağı, Beylikdüzü Birmot, İstinye Otokoç, T-Park Emniyet Evler, Ataşehir Otokoç, Taşdelen Otokoç, Göztepe Can Otopark, Marmara Park AVM, Tepe Nautilus AVM,  Özdilek Park AVM -Levent,   Atatürk Havalimanı,  Katibim Katlı Otoparkı; Atlı Spor Klubü, Polat Towers, Yenibosna Otokoç, Galleria