Pamukkale "Neoplan" dedi

Pamukkale "Neoplan" dedi
Pamukkale "Neoplan" dedi
Pamukkale Turizm 20 milyon Euro'luk yeni filo yatırımında MAN ve NEOPLAN'ı tercih etti

Türkiye seyahat sektörünün köklü ve güzide markası Pamukkale, sezona toplam 75 adet MAN ve NEOPLAN otobüslerden oluşan dev yatırımla giriyor. Toplam değeri 20 milyon Euro ’ya ulaşan yeni yatırım ile Türkiye'nin en büyük 3 seyahat şirketinden biri olan Pamukkale, filosuna 55 adet MAN Lion's Coach ve 20 adet de NEOPLAN Tourliner EfficientLine otobüs daha eklemiş oluyor.

Pamukkale Turizm'in 75 araçlık siparişinin 43 otobüslük bölümü, Nisan başında düzenlenen törenle teslim edildi. Kalan 32 adet otobüsün teslimi ise 3 ay içerisinde tamamlanacak. MAN’ın Ankara , Akyurt’taki tesislerinde MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. yöneticilerinin ev sahipliğinde düzenlenen teslim töreninde tüm Pamukkale ailesi katıldılar. Şirket ortakları Cafer Sadık Bababalım, Turhan Bababalım, Mazlum Bababalım, Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım ve Pamukkale Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç ile Anadolu Genel Müdürü Mehmet Ali Akça da törende yer aldılar.

“2 akslı 12 metrelik standart otobüslerde 2+1 Pamukyol konforunu 37 koltukla en verimli şekilde kullanabileceğimiz için MAN ve Neoplan otobüsleri tercih ettik”

MAN ve NEOPLAN otobüslerin teslim töreninde konuşan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, “Pamukkale, 53 yıllık köklü geçmişi ve kaliteli hizmet yaklaşımıile Türkiye seyahat sektörünün önemli oyuncuları arasında haklı bir yere sahiptir. Son dönemde yaptığımız yatırımlarla; Pamukkale Turizm’in geleneksel güvenli ve konforlu seyahat imkanını, daha çok noktaya taşımaya yönelik önemli adımlar attık. Halen yaygınlığımızısürdürmek için yaptığımız atılımlara devam ederken, hizmet kalitemizi en iyi şekilde yansıtmak üzere otobüs seçiminde de MAN ve NEOPLAN otobüsleri tercih ettik. Bu tercihi yapmamızdaki en önemli kriterlerden biri de; 2+1 Pamukyol konforunu, 37 koltuklu olarak 2 aks 12 metrelik otobüslerde sunabilmemiz oldu“ dedi.

“MAN ve NEOPLAN otobüsler, hem yolcu için hem de işletmeciler için en doğru yatırım”

MAN ve NEOPLAN otobüslerinin sahip olduğu ileri teknoloji, yüksek kalite ve konfor düzeylerine de dikkat çeken Mustafa Özdalgıç, “MAN ve NEOPLAN otobüsleri, birçok üstün özelliklerinin yanı sıra yaygın ve mükemmel satış sonrası hizmetleri, düşük işletme maliyetleri ve yakıt tüketimi, yüksek dayanıklılıkları ve güvenli yapıları, ömür boyu maliyet açısından sundukları avantajlar ve yüksek ikinci el değerleri ile de öne çıkıyor. Diğer bir deyiş ile hem yolcularımız için, hem de biz işletmeciler, yatırımcılar için büyük avantajlar sunuyor” diyerek, sezona hazırlık için yaptıkları dev yatırımda MAN ve NEOPLAN’ı tercih etme nedenlerini de sıraladı.