Peugeot'dan yeni hedefler

Peugeot'dan yeni hedefler
Peugeot'dan yeni hedefler
66. Frankfurt Otomobil Fuarı'nda konuşan Peugeot CEO'su Maxime Picat, Peugeot aslanının daha dinamik ve formunun zirvesinde olduğunu, ve ürün gamıyla büyük markalar arasında en iyi olmayı hedeflediklerini belirtti.

Peugeot CEO’su Maxime Picat fuarda yaptığı açılış konuşmasında şunları kaydetti:
"3 yıldan kısa sürede teknolojilerimizin ve ürünlerimizin yenilenmesiyle, her bir Peugeot ödünsüz kaliteyi, özgün tasarımı, heyecan ve prestij kazandıran sürüş keyfini temsil ederek hedefimize eşlik etmiştir. İki yıl önce Frankfurt Fuarı’nda, dünya   prömiyeri yapılan sportif konsept Peugeot 308 R, yeni Peugeot 308 modeli yanında ilk kez yüzünü göstermişti. Bugün Peugeot yeni 308 GTi by Peugeot Sport tanıtımı ile sözünü tutuyor ve Ekim sonunda bu model satışa sunulacak.Peugeot Sport, 208 GTi ve RCZ R modellerinden sonra Peugeot 308 GTi modelini geliştirdi. ‘By Peugeot Sport’ ifadesi, 308 GTi’nin üst düzey sportif kompakt bir otomobil olarak tasarlanması için son derece titiz bir şartnamenin izlenmiş olduğunun anlamını taşıyor.Peugeot’nun mükemmellik değerlerini, üst düzey kaliteye sahip yenilikçi Peugeot i-Cockpit tasarımı, sürüş keyfine hizmet eden şık ve dinamik dizaynı ve verimliliği ile somut hale getiren Peugeot 308, markanın mükemmellik değerlerinin zirvede olduğu dönemde lanse edildi ki,  308 R Hybrid modelimizle 308’in performanslarını ve potansiyelini daha da  ileriye taşımak isteyen Peugeot Sport’un coşku ve fikirlerini frenlemek  çok zor oldu. 4 tekerlekten çekişli bu araç toplam 500 beygir güç üretiyor. Hp başına 3,1 kg’lık olağanüstü ağırlık/güç oranı 0 - 100 hızlanmasını bir çırpıda, 4 saniyenin altında tamamlamasını sağlıyor. Ve tüm bunları kilometrede 70 gram CO2 emisyonuyla, yani 100 km’de sadece 3 litrelik yakıt tüketimiyle gerçekleştiriyor.Peugeot 308 R Hybrid, ekstrem bir tutumluluk ile eşleşen üst düzey bir performansa sahip. Bu Supercar performanslı kompakt hatchback modelin içinde Peugeot Sport’un bütün mühendislik uzmanlığı barınıyor. Peugeot 308 R Hybrid, sıra dışı duyumlar sağlayan ve Peugeot’nun radikal ve çevreci sportif model vizyonunu somutlaştıran bir dinamit konsantresi haline getirildi.Peugeot 308 GTi ve 308 R HYbrid modelleri Peugeot’nun ürün stratejisinin güçlü markörleridir. Bu ikili, Peugeot ürün gamındaki 23 ‘best in class’ versiyonları yani kendi güç sınıflarında dünyada en az tüketim değerine sahip 23 araç ile Avrupa ’da en düşük CO2 emisyon (105,7 gram CO2) değerine sahip Peugeot markasının CO2 performans değerleri anlamında gerçekleştirmiş olduğu tüm ilerlemelerin mirasçılarıdır.Bu modeller, Peugeot’ya özgü sürüş keyfinin hizmetinde sportiflik ve maksimum etkinlik arayışında gerçekleştirilen hamlenin somut kanıtlarını oluşturuyorlar."

 Peugeot CEO’su Maxime Picat, “En iyi üst gam marka olmayı hedefleyen Peugeot’nun tüm stratejisini ve enerjisini mükemmeliyet değerlerini yansıtan, etkin, dinamik, yenilikçi ve her şeyi görünüşleriyle ifade eden ürün ve konseptlerinden güç ve destek alan Peugeot, gerçekten yarışta olduğunun bir kanıtıdır ve gelecekte daha da iyilerine şahit olacaksınız” diyerek basın toplantısını sonlandırdı."diye konuştu

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Bugün

  ,

  Avrupa

  ,

  prestij

  ,

  yakıt

  ,

  CEO

  ,

  derece

  ,

  hizmet