'Sağlamsa Lassa'ödül getirdi

'Sağlamsa Lassa'ödül getirdi
'Sağlamsa Lassa'ödül getirdi
Brisa 'Sağlamsa Lassa' kampanyasıyla Gümüş Effie Ödülü aldı

Brisa, 7.Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’ndan ödülle döndü. Brisa, reklam ve pazarlama sektörünün en iyilerinin yarıştığı 2015 Effie Yarışmasında, Sağlamsa Lassa kampanyasıile Otomotiv Ürünleri Kategorisinde en iyi ödül olan Gümüş Effie Ödülü’nü aldı.

Brisa’ya Effie Ödülü’nü, kış lastiği pazarını sahiplenmek ve geliştirmek yönünde hayata geçirdiği iletişim kampanyası getirdi. Brisa, ‘Sağlamsa Lassa’ sloganı üzerine kurgulanan reklam filmleriyle dayanıklılık ve sağlamlık algısına vurgu yapıyor.

‘Sağlamsa Lassa’ reklam filmlerinde bugüne kadar dünya şampiyonu 3 top bilardo oyuncusu Semih Saygıner, dünya serbest dalış şampiyonu Şahika Ercümen, zorlu doğa koşullarında verdiği başarılı mücadeleyle bilinen ‘Engel tanımayan adam’ Serdar Kılıç ve son olarak da “Türkiye’nin Sharapovası” olarak nitelendirilen başarılı tenisçi İpek Soylu rol aldı.

Brisa çatısı altında üstün kalite standartları doğrultusunda üretilen Lassa markalı lastikler, Sabancı güvencesi ile dünyada 60’ın üzerinde ülkeye ihraç ediliyor.