Scania Euro 5'lerde son fırsat

Scania Euro 5'lerde son fırsat
Scania Euro 5'lerde son fırsat
Scania, 13 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında düzenlediği kampanya kapsamında stoklarla sınırlı Euro 5 araçlarda büyük indirim ve sabit kur avantajı sunuyor.

Türkiye geneline yayılmış tüm Scania Yetkili Satıcılarında 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak indirim fırsatı; Euro kuru üzerinden yapılacak satışlarda R 400,R 440, G 400 LA, G 400 CA, R 560 LA ve efsaneleşen kırkayak 8x2 modelleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

 Scania, konfor, güvenlik donanımları ve yakıt tasarrufu ile kullanıcısına verdiği değeri ortaya koyarak müşterilerinin işletme maliyetlerini düşürürken; yaygın servis ağı sayesinde de Scania sahiplerinin daha güvenli bir şekilde yollarda olmasını sağlıyor. 

Doğuş Otomotiv - Scania

1891 yılında İsveç’te temelleri atılan Scania, kamyon, çekici, otobüs ve deniz motorlarında önde gelen bir üreticidir. Ek olarak şirket, geniş bir yelpazede servisle ilgili ürünler ve finansman servisleri sunar. Scania, 100'ün üzerinde ülkede faaliyet gösterir ve yaklaşık 42.000 çalışanı vardır. Üretim Avrupa ve Latin Amerika'daki fabrikalarda gerçekleştirimekte.