Scania'dan yüzde 40 indirim

Scania'dan yüzde 40 indirim
Scania'dan yüzde 40 indirim
Scania, motor yenileme, güvenlik ve konfor parçalarında yüzde 40 varan oranlarda indirim ile müşterilerine satış sonrası hizmetlerde büyük avantajlar sağlıyor.

Scania, motorlarda kullanılan ve motor yenileme işlemlerinde toplam parça maliyetinin büyük bölümünü oluşturan parçalarda yüzde 40’a varan oranlarda indirime gidiyor. Motor yenilemelerinin toplam maliyetinde en yüksek paya sahip, Piston-Gömlek-Segman tamir takımı, Supap ve Supap tamir takımlarında gerçekleştirilen indirimler sayesinde, Scania sahipleri artık çok daha uygun fiyata motorlarını yenileyerek ilk günkü performansa sahip olabilecekler.
Scania, motor parçalarının yanı sıra güvenlik ve konfor parçalarında da indirim yapıyor. Özellikle kış aylarında daha güvenli ve konforlu sürüş için fren balatası ve fren diski ile kabin körüğü parçalarında müşterilerine yüzde 30 indirimli temin fırsatı sunuyor.
Eski Dostlara avantajlı kampanya
Scania, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ederek eski dostlarını da unutmuyor. Parça fiyat indiriminde olan parçalar dışındaki tüm parçalarda ekstra indirimler sağlayan, “Eski Dostlar Kampanyası” kapsamında Türkiye geneline yayılmış tüm Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Servislerinde, 4 yaş ve üzeri Scania araçlarda araç yaşının 3 katı kadar indirim fırsatı sunuluyor. Servis kampanyası kapsamında, işçilik ve yedek parçada 10 yaş ve üzeri araçlarda da yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor.