Shell'den 'Premium Bayi'lerine destek

Shell'den 'Premium Bayi'lerine destek
Shell'den 'Premium Bayi'lerine destek
Premium Bayileriyle yeni projeler gerçekleştirecek olan Shell & Turcas, stratejik iş ortakları olarak gördüğü bayilerini desteklemek amacıyla harekete geçti.

Shell & Turcas* Türkiye ’deki toplam akaryakıt pazarında önemli bir paya sahip olan “Ticari Filo İş Kolu Distribütör Satışları”nı desteklemek amacıyla organize ettiği “Premium Bayi Programı”toplantısını, 13 şehirden 29 bayi ve 30 satış müdürünün katılımıyla İstanbul ’da gerçekleştirerek, “Premium Bayi”lerinin ihtiyaçlarınıdinledi. Şirket, bu ihtiyaçlara uygun yeni hizmetlerini de “Premium Bayi”leri ile paylaştı.

Shell & Turcas Ticari Filo Müdürü Mehmet Ünal’ın liderliğinde, Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı & Satış ve Operasyon Müdürü Burçin Toktamış, Orta Avrupa & Akdeniz & Afrika Pazarlama Müdürü Pınar Mavituna, Yatırım Müdürü Semih Genç ve Ticari Akaryakıtlar Müdürü Evren Diker’in katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğiyle sona eren toplantıda, Shell markasını önümüzdeki dönemde daha güçlü kılmak için gerçekleştirilecek çalışmalarda “Premium Bayi Programı”nın önemli rol oynayacağı vurgulandı.

Yakın ve Güvenilir Ortak

Premium Bayileri desteklemek için yenilikçi çözümler üretmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirten Shell & Turcas Ticari Filo Müdürü Mehmet Ünal, “Tüm Premium Bayilerimiz ile bir araya gelmek bizim için eşsiz bir fırsat. Shell & Turcas olarak bayilerimizi desteklemeye, onların faaliyetlerine katkıda bulunmaya büyük önem veriyoruz” diyor ve sözlerineşöyle devam ediyor: “Shell müşterilerinin yüksek beklentilerini karşılamak için Premium Bayilerimizle birlikte çözümler geliştirmek bizi motive ediyor. Premium Bayilerimize yakın ve onlar için güvenilir bir ortak olmak amacıyla yılmadan çalışıyoruz. Ortak bir amacımız var: Faaliyetlerimizin her safhasında, mümkün olan en iyi hizmeti sunmak.”

Shell & Turcas müşterilerine sürekli artan değer sağlayabilmek için “Premium Bayi Programı”na büyük önem veriyor. Shell & Turcas ticari filo müşterilerini desteklemek amacıyla "Premium Bayi Programı”nı tasarladı ve bu program çerçevesinde, seçilmiş olan bayilerine çeşitli eğitimler ve pazarlama destek hizmetleri sunuyor. Çeşitli kriterlere göre belirlenen bayiler arasından seçilen Premium Bayilere, Shell & Turcas ekipleri tarafından, "müşteri ihtiyaçlarını analiz etme", "kurumsal kimlik", "teknolojik ürünlerle ilgili bilgi paylaşımı" ve "pazarlama desteği" gibi ek hizmetler sunuluyor.