Skoda Superb 'En İyinin En İyisi' ödülünü aldı

Skoda Superb 'En İyinin En İyisi' ödülünü aldı
Skoda Superb 'En İyinin En İyisi' ödülünü aldı
Skoda'nın amiral gemisi olan Yeni Superb iç ve dış tasarımından teknolojisine kadar tamamen yenilenerek sınıfında yepyeni bir dönem açmayı başardı.

Yeni Superb’in akıcı, dışa dönük ve duygusal tasarım dili, Alman Tasarım Konseyi jürisi tarafından ödüllendirildi. Üçüncü jenerasyon Superb modeli, 2015 Otomotiv Markaları Yarışması’nda Dış Tasarım kategorisi altında ‘En İyinin En İyisi’ Ödülü’nü alarak dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

 

2013 yılında Octavia’nın ve 2014 yılında Rapid Spaceback’in ardından Yeni Superb de global alanda saygı duyulan ödülü alarak markaya üçüncü kez bu uluslararası gururu yaşatmış oldu. Medya , tasarım, marka iletişimi alanından ve üniversitelilerden oluşan bağımsız jüri, Yeni Superb’in pratikliği ve kaliteyi estetikle buluşturmasından etkilendiklerini açıkladılar.

 

Lüksü, konforu, ileri teknolojiyi, eşsiz donanım seviyesiyle harmanlayan Yeni Superb, aynı zamanda bu başarısını dinamik ve zarif bir tasarımla taçlandırdı. Türkiye pazarında da satışa sunulan Yeni Superb, 71 bin 600 TL’lik rekabetçi başlangıç fiyatıyla dikkat çekiyor.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  tasarım

  ,

  Medya

  ,

  otomotiv

  ,

  2015