Skoda'dan Rapid Spaceback ScoutLine

Skoda'dan Rapid Spaceback ScoutLine
Skoda'dan Rapid Spaceback ScoutLine
Skoda'nın iki yıl önce satışa sunduğu hatchback Rapid Spaceback modeli, dinamik görünümü ve kullanışlı özellikleriyle beraber büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bununla birlikte Skoda'nın son dönemde Yeni Superb, Fabia ve Octavia ile gençleşen ürün gamına şimdi de daha maceracı bir tarz sunan Rapid Spaceback ScoutLine modeli katılıyor.

Tanıtıldığından bu yana Avrupa ’da 105 bin adetin üzerinde satış rakamına ulaşan Rapid Spaceback, pratik özellikleri dinamik tasarımla buluşturarak genç kullanıcıları etkilemeyi başarmıştı.

 

Şimdi ise Rapid Spaceback ScoutLine versiyonu, Skoda markasının yeni tasarım dilini daha maceracı ve daha genç bir tarzla yorumluyor. Otomobilin maceracı yanı ilk bakışta kendisini gösteriyor. Tamponlarda yer alan mat siyah ve gri renkli kaplamalar, gümüş renkli alaşım jantlar, gümüş renkli dikiz aynaları ve yeni fıstık yeşili rengi Rapid Spaceback ScoutLine’ın daha güçlü bir duruşa sahip olmasını sağlıyor.

 

Rapid Spaceback’in başarılı çizgisini ileriye taşımayı hedefleyen ScoutLine versiyonu, üç benzinli ve iki dizel motor seçeneğine sahip olacak. Genç kullanıcılar arasında giderek daha popüler hale gelen Rapid Spaceback, yeni versiyonuyla birlikte iddiasını daha da artırıyor.

 


  ETİKETLER:

  tasarım

  ,

  Popüler

  ,

  Avrupa

  ,

  Pratik

  ,

  genç

  ,

  gümüş