SsangYong pick-Up'larda fırsat geldi

SsangYong pick-Up'larda fırsat geldi
SsangYong pick-Up'larda fırsat geldi
SsangYong'un 4x2 AT pick-up sınıfında lider modeli Korando Sports, Ekim ayının son haftasına özel "Şimdi Al, 2016'da Öde Kampanyası" ile yeni sahiplerini bekliyor.

 Güvenliği maksimum standartlarda müşterilerine sunan SsangYong’un, 4x2 AT pick-up sınıfında lider modeli Korando Sports, ESP (Elektronik Denge Programı) kapsamında  geliştirilen paket güvenlik sistemiyle oldukça dikkat çekiyor. Otomobil konforunda üretilen Korando Sports, oldukça geniş kapsamlı ve pick-up standartlarını aşan güvenlik donanımlarıyla kullanım anında farkını hemen hissettiriyor.

 Sistem bütünlüğünü tamamlayan HSA (Yokuş kalkış desteği), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ARP (Aktif Savrulma Önleme Sistemi) ve EBD (Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı Sistemi)  programları sizi tam anlamıyla koruma altına alıyor.

 SsangYong Korando Sports, yolcularının rahatı için dizayn edilmiş 29 derece eğimli arka sıra koltuklarla ve bir çok pick-up’tan farklı olarak yoldaki şokla dalgaları absorbe edemeyen yaprak yay sistemi yerine 5 noktadan bağlantılı süspansiyon sistemiyle yoldan gelen şokları dağıtarak konforlu bir yolculuk sunarken darbelere karşı dayanıklılığı da arttırıyor.

 Tüm bu özellikler, Ssangyong Korando Sports’un 4x2 AT pick-up sınıfında yakaladığı başarının temel göstergesi olarak öne çıkarken, SsangYong’un tüm modellerinde uygulanan üç katmanlı güçlendirilmiş merdiven tipli çelik şasi yapısıyla, olası kazalarda darbenin araç içerisine minimumda yansıması temel alınıyor.SsangYong, pick-up sahibi olmak isteyen müşterilerine Ekim ayı boyunca Korando Sports'a 75.150 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi al 2016'da ödemeye başlama avantajı ile ulaşma şansı tanıyor.

 


  ETİKETLER:

  dizayn

  ,

  güvenlik

  ,

  derece

  ,

  koruma

  ,

  Karşı