Ssangyong'dan eylül fırsatı

Ssangyong'dan eylül fırsatı
Ssangyong'dan eylül fırsatı
Güney Koreli SsangYong'un 4x2 AT pick-up sınıfında lider modeli Korando Sports, Eylül ayı boyunca 4.000 TL takas desteği veya arka kabin kapağı hediye fırsatıyla tüketicilerile buluşacak.

 Kurlardaki artışa rağmen fiyatlarında bir artışa gitmeyen SsangYong, Korando Sports modelinde yaptığı bu kampanya ile fiyatlarını %6 düşürerek rekabet konusunda ne kadar agresif olduğunu gösteriyor.

Ayrıca SsangYong, pick-up sahibi olmak isteyen çiftçilerimize de hasat zamanına özel, çiftçi geliri ve ÇKS belgelerini göstermeleri halinde, Özel Hasat Vadeli kredi imkanı sunuyor. Çiftçilerimiz, bu krediden dört sene boyunca yılda bir ödemeli olarak faydalanma imkanına sahip oluyor.

Güvenliği maksimum standartlarda müşterilerine sunan SsangYong’un, 4x2 AT pick-up sınıfında lider modeli Korando Sports, ESP (Elektronik Denge Programı) kapsamında  geliştirilen paket güvenlik sistemiyle oldukça dikkat çekiyor. Otomobil konforunda üretilen Korando Sports, oldukça geniş kapsamlı ve pick-up standartlarını aşan güvenlik donanımlarıyla kullanım anında farkını hemen hissettiriyor.

Sistem bütünlüğünü tamamlayan HSA (Yokuş kalkış desteği), ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ARP (Aktif Savrulma Önleme Sistemi) ve EBD (Elektronik Fren Kuvvet Dağılımı Sistemi)  programları yolcuları  koruma altına alıyor.

 

SsangYong Korando Sports, yolcularının rahatı için dizayn edilmiş 29 derece eğimli arka sıra koltuklarla ve bir çok pick-up’tan farklı olarak yoldaki şokla dalgaları absorbe edemeyen yaprak yay sistemi yerine 5 noktadan bağlantılı süspansiyon sistemiyle yoldan gelen şokları dağıtarak konforlu bir yolculuk sunarken darbelere karşı dayanıklılığı da arttırıyor.