Starpet,"Ücretsiz Araç Bakım Günleri" düzenliyor

Starpet,"Ücretsiz Araç Bakım Günleri" düzenliyor
Starpet,"Ücretsiz Araç Bakım Günleri" düzenliyor
Starpet, 1 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında "Ücretsiz Araç Bakım Günleri" düzenliyor. Müşterilerine her zaman kaliteli ürün ve üstün hizmet sunmaya özen gösteren Starpet, yeni kampanyasıyla "dost marka" olmaya devam ediyor.

Türkiye ’deki istasyon sayısı 300’ü aşan akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, yeni projesi“Ücretsiz Araç Bakım Günleri” ile müşterilerine yine büyük bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. 10’uncu yılını kutlayan Starpet, tüm müşterilerine mükemmel bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

1 Ağustos - 15 Eylül tarihlerinde 09.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Ücretsiz Araç Bakım Günleri”nde kampanyanın olduğu istasyonlara gelen araçlara, gaz sızdırmazlık kontrolü, hava ?ltresi kontrolü, egzoz değeri ölçümü ile gaz ayarı, madeni yağ bakımı, hava ve su kontrolü yapılacak.

Gaz ayar kontrolü ile araçlarda yakıt-hava karışım oranına bakılarak fazla yakıt tüketimi olup olmadığıtespit ediliyor. Kontrol, yakıt tasarrufu yapmaya yardımcı olurken, çevre kirliliğinin önlenmesine de katkı sağlıyor. Sızdırmazlık testi ile araç içinde bulunan LPG ekipmanlarının her noktasında gaz kaçağı olup olmadığı kontrol ediliyor, gaz kaçağı tespit edilirse de önlem alınıyor. Starpet istasyonlarında müşteriler ayrıca yakıt tasarrufu sağlayan püf noktalar konusunda da bilgilendirilecek.