Subaru'dan 4X4'lük yeni yıl fırsatı

Subaru'dan 4X4'lük yeni yıl fırsatı
Subaru'dan 4X4'lük yeni yıl fırsatı
Subaru yeni yıla çok avantajlı bir kampanya ile giriyor. Aralık ayı süresince geçerli olacak kampanya kapsamında; birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Subaru modelleri çok cazip kredi desteği ve takas indirimi ile Subaru bayilerinde satışa sunuluyor.

Subaru XV, Forester, Outback ve Levorg modellerinde geçerli olacak kampanya kapsamında 50 bin TL’ye 12 ay %0.66 faiz imkanı veya 5 bin TL’ye varan takas indirimi sunuluyor.

 

Subaru, 2015’in yıldız modelleri için çok avantajlı kredi veya takas desteği kampanyasına başladı. 31 Aralık gününe kadar geçerli olacak yeni yıl fırsatı ile yeni bir Subaru sahibi olmak çok kolay…

Sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik özellikleriyle donatılan Subaru’nun en beğenilen birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Subaru XV, Forester, Outback ve Levorg modellerinde "50.000 TL’ye 12 ay % 0,66 faizli kredi imkanı” ve  "5.000 TL’ye varan takas desteği” sunuluyor.   

 

Aralık ayı süresinde tüm Subaru bayilerinde geçerli olacak avantajlı kampanya ile Subaru severler yeni yıla gerçek Crossover Subaru XV, gerçek Cross Country Outback, ideal SUV Forester veya ideal Sport Tourer modeli Levorg ile girebilecek.