Taşıt aracı satanlara duyurulur

Taşıt aracı satanlara duyurulur
Taşıt aracı satanlara duyurulur
Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği'nin (OYDER) her yıl gerçekleştirdiği Otomotiv Kongresi'nin 5.si bu yıl 7 Nisan 2015 tarihinde İstanbul'da düzenlenecek.

Otomotiv Perakendeciliğinin Geleceği” konusunun masaya yatırılacağı kongreye, ABD ’den Group 1 Auto CEO’su Earl Hesterberg,  Ca’Foscari Üniversitesi’nden Doç. Dr. Leonardo Buzzavo ve ICDP Genel Müdürü Steve Youngkonuşmacı olarak katılacak.

 

Kongrenin ana teması olan “Otomotiv Perakendeciliğinde Gelecek Nasıl Şekillenecek?” sorusuna ise, Okar Otomotiv ve ikincielotomobilim.com Yönetim Kurulu Başkanı Sami Nacaroğlu’nun moderatörlüğünde; Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Y.Doç.Dr. Tamer Atabarut,  Doç. Dr. Leonardo Buzzavo,  Steve Young ve Earl Hesterberg’in   katılacağı panelde yanıt aranacak.

 

Aynı zamanda Avrupa ve Dünyadan “En İyi Uygulamalar”ın kongreye katılınlar ile paylaşılacağı ve  Kurthan Tarakçıoğlu’nun yöneteceği paneled, Doç. Dr. Leonardo Buzzavo ve ICDP Genel Müdürü Steve Young ile beraber  Tofaş CEO’su Cengiz Eroldukonuşmacı olarak yer alacak.

 

Kongrede Türkiye Otomotiv Yazarları Derneği Başkanı Ufuk Sandık moderatörlüğünde, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Otokoç A.Ş. Genel Müdürü Görgün Özdemir, Çetaş Otomotiv Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Taşar ve Altur Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın katılacağı “Otomotiv Perakendeciliğinde Yeni İş Fırsatları” konusu da düzenlenecek özel bir panelde tüm yönleriyle ele alınacak.

 

Başkan Gülan “Sektörümüzün Geleceğini Belirleyeceğiz”

 

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Başkanı Z.Alp Gülan, kongrede  otomotiv yetkili satıcılarının geleceğini masaya yatırarak hem sektörle hem de paydaşlar ile bilgi alışverişinde bulunmak istediklerini kaydederek şunları söyledi;

“Oyder olarak özellikle otomotiv perakendesi tarafında şu ana kadar oluşturulamayan bilgileri paylaşacağız. Bu bilgileri de hem ABD hem de Avrupa ‘da konusunun uzmanları ile değerlendireceğiz. ABD ve Avrupa’da son yıllardaki gelişmeler nelerdir, yatırımlar nasıl yönetiliyor, gelecekteki trendler ne olacak gibi son derece önemli konular katılımcılarla paylaşılacak. Yabancı konuklarımız bizlere otomotiv yetkili satıcılığı mesleğinin bugünkü durumu ve geleceği ile ilgili beklentilerini aktaracaklar.”