Temsa, Busworld Kortrijk Fuarı'na 7 ürünü ile katıldı

Temsa, Busworld Kortrijk Fuarı'na 7 ürünü ile katıldı
Temsa, Busworld Kortrijk Fuarı'na 7 ürünü ile katıldı
16-21 Ekim tarihleri arasında düzenlen Busworld Kortrijk Fuarı'na katılan Temsa, ikisi yeni olmak üzere toplam 7 otobüsün tanıtımını gerçekleştirdi.

Fuarda Temsa, Hall 7’de yer alan ve 1120 m2’den oluşan 701 nolu standında MD7, Maraton, HD 13, MD 7, LD 13 SB, LF 12 araçları ile yerini aldı. Stantta yer alan ürünler arasında MD 7 ve Maraton ilk kez Avrupalı müşteriler için görücüye çıktı.

MD7 yepyeni bir midi coach

 Fuarda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, sergiledikleri 7 ürün arasında yepyeni iki aracı tanıtacaklarını belirterek,  “Bu araçlardan biri MD7 ve diğeri de Maraton. MD7 yepyeni bir midi coach. MD7’nin pazara sunulmasında MD9 ürün gamının 700 adeti aşkın satıştaki başarılı seviyesi de çok önemli bir etken. MD7 çok amaçlı kullanıma uygun bir ürün olarak tasarlandı, sürüş ergonomisi açısından da fark yaratan bir ürün. MD7 engelli donanımına da sahip bir araç. MD7 araç içi yüksekliği ve konfor düzeyinden taviz vermeden dizayn edildi” dedi.

Temsa Maraton Avrupa Spec Tanıtıldı

 Maraton aracın Temsa’nın pazara sunduğu ilk ürün olması açısından da büyük bir önemi olduğunu vurgulayan Dinçer Çelik, “Maraton, Türkiye pazarında  efsane olması ile de ünlü . Aracın iç yüksekliği (2000 mm) Koridorsuz taban yolcular için konfor - operatör için esnek kapasite sağlıyor. Maraton hafif tasarımı ve 50 yolcu kapasitesi ile de farklı bir ürün. 440 hp Güçlü Motor / sürüş ergonomisi ile şoför için tercih edilen bir araç.”dedi. 

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Avrupa

  ,

  Ünlü

  ,

  dizayn

  ,

  engelli