Temsa Busworld'de 7 ürün sergileyecek

Temsa Busworld'de 7 ürün sergileyecek
Temsa Busworld'de 7 ürün sergileyecek
16-21 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Busworld Kortrijk Fuarı'nda Temsa, ikisi yeni olmak üzere toplam 7 otobüsün tanıtımını gerçekleştirecek.

Üretimini gerçekleştirdiği otobüsleri 64 ülkeye ihraç eden Temsa, iki yılda bir düzenlenen Busworld Kortrijk Fuarı’nda ürünlerini Avrupalı müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor.

 Yepyeni iki ürün

 Bu yıl 16-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda Temsa, Hall 7’de yer alan ve 1120 metrekareden oluşan 701 nolu standında otobüslerini tanıtacak. Bu yıl tanıtılacak ürünler arasında MD 9, HD 13, Maraton, MD 7, LD 13 SB, LF 12 ve MD 9 LE bulunuyor.

 İlk kez Avrupalı müşterilerle buluşan iki yeni ürün Temsa standında yer alacak. Müşterilerin ürünlerden beklentilerini hayata geçirmeye yönelik ar-ge çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Adana’da Türk mühendis ve işçilerin göz nuru, el emeği olan otobüsler sadece Türkiye yollarında değil, Avrupa ve Amerika yollarında da hizmet veriyor.

Temsa ürünleri bugün 64 ülkenin yollarında. Avrupa’da sadece Fransa’da Temsa markalı otobüs sayısı 4 bini geçmiş durumda. Bunun yanı sıra; Almanya, İtalya, Avusturya, İsveç, Litvanya ve Benelüks ülkeleri de Temsa’nın Avrupadaki önemli pazarları arasında yer alıyor. Uluslararası araştırma şirketi GfK’nın yaptığı araştırma, Temsa’nın marka bilinirliğinin Fransa ve Belçika’da yüzde 100, Almanya’da ise yüzde 95 oranında olduğunu gösterdi. Temsa’nın başarısının temelinde müşteriyi dinlemek ve onların süreçlerine en yüksek düzeyde katkıyı sağlama anlayışı var. İşte bu yüzden iki yılda bir düzenlenen Busworld Fuarı’na katılarak Avrupalı müşterilerimizle birlikte oluyoruz. Biz ürünlerimizi tanıtırken onlar da bize beklentilerini, düşüncelerini aktarıyor. Bu fuarda onlara çok emek verdiğimiz yepyeni iki ürünümüzü tanıtacağız. Bu ürünlerden biri 33+1 koltuk kapasitesine sahip MD 7. Bu araç sahip olduğu yüksek düzeyde güvenlik donanımı, düşük yakıt tüketimi ve sürüş konforu ile benzersiz bir heyecan getirecek. MD 7’nin yanı sıra standımızda uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz efsane otobüsümüz Maraton’un Avrupa versiyonunu da ilk kez tanıtacağız. Maraton’un konfor düzeyi, güçlü motoru, akıllı otobüs bilgi donanımı ile taşımacıların hizmet süreçlerinde fark yaratacak düşüncesindeyiz. Yeni araçlarımızla ile birlikte ürün gamımız 7 metreden 13 metreye kadar ürünlerle genişlemiş oluyor, Temsa her ihtiyaca yönelik ürünler geliştirmeye devam ediyor.” dedi.