Tivoli'de özel fırsat

Tivoli'de özel fırsat
Tivoli'de özel fırsat
SsangYong, Tivoli sahibi olmak isteyen müşterilerine, 69.750 TL'den başlayan fiyatlarla "Tivoli'yi şimdi alıp, 3 ay sonra öde" kampanyasından faydalanma fırsatı sunuyor.

SsangYong, Tivoli sahibi olmak isteyen müşterilerine, 69.750 TL'den başlayan fiyatlarla “Tivoli’yi şimdi alıp, 3 ay sonra öde” kampanyasından faydalanma fırsatı sunuyor.Stoklarla sınırlı kampanya  31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli.

Tivoli, geri görüş kamerası, akıllı telefonunuzu araçtaki 7 inç büyüklüğündeki ekrana entegre edebilmenizi sağlayan akıllı ekran özelliği, sürücülerin seçim yapabileceği 6 adet gösterge arka plan aydınlatması, Platinum ve Special Edition versiyonlarda opsiyonel olarak sunulan 2 tone renk seçeneğiyle rakiplerinden farklı bir karakterde olduğunu ortaya koyuyor.

 Ayrıca SsangYong’un maksimum güvenlik ilkesi ile Tivoli’nin, gövde yapısı %71.4’ü yüksek güçlü çelikten, bunun % 40’ı ise aşırı dayanıklı çelikten üretildi.  Çarpışma etkilerini minimuma indirmek için aracın 10 ana noktası sıcak şekillendirilmiş çelikle güçlendirildi. Sürücü ve yolcu korumasını üst seviyelere taşımak üzere Tivoli'de bir diz yastığı da dahil olmak üzere yedi hava yastığı bulunuyor.