TotTom'dan müşteri bazlı güncelleme

TotTom'dan müşteri bazlı güncelleme
TotTom'dan müşteri bazlı güncelleme
TomTom, kurumsal müşterilerin mevcut ürün ve hizmetlerine kolayca entegre edebilecekleri yeni bir harita geri bildirim sistemi olan API'yi tanıttı.

API yazılımı ile kullanıcılar harita geri bildirimlerini kendi tablet, akıllı telefon , dizüstü bilgisayar veya navigasyon cihazı üzerinden hızla paylaşabiliyor. Böylece en güncel yol bilgileri kullanıcıların haritalarına yansıyor 
API son kullanıcıların harita geri bildirimlerini kendi akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar üzerinden ya da yerleşik navigasyon ünitesi üzerinden hızla paylaşmasını sağlayarak yüksek kaliteli haritalara katkıda bulunuyor.
TomTom Haritalar Genel Müdürü Charles Cautley konuyla ilgili şunları söylüyor:

“Yeni harita geri bildirim sistemi API ile kullanıcılara nerede olurlarsa olsunlar harita geri bildirimlerini herhangi bir bağlı cihaz üzerinden paylaşmaları için fırsat veriyoruz. API sayesinde TomTom, gerçek dünyada yollarda gerçekleşen değişikliklerin çok hızlı bir şekilde müşterilerin haritalarına yansımasını sağlıyor.’’
TomTom akıllı haritalama konusunda bir dünya lideridir ve harita değişikliklerini belirleyen kitle kaynak kullanımında öncüdür. Harita geri bildirim sistemi API’nin MultiNet-R lansmanı ile birlikte olması, TomTom’un artık müşterilerine piyasadaki diğer tüm haritalama markalarından daha hızlı, yüksek kaliteli, gerçek zamanlı harita güncellemeleri sunduğunu gösteriyor.