Toyota Plaza Kar'da yıl sonuna özel

Toyota Plaza Kar'da yıl sonuna özel
Toyota Plaza Kar'da yıl sonuna özel
Toyota Plaza Kar, 2015'in son kampanyası ile 8 bin TL'ye varan indirimler, 6 ay taksit erteleme imkanı, uygun faiz ve vade seçenekleriyle yeni bir Toyota modeline sahip olmak isteyenlere benzersiz avantajlar sunuyor

İstanbul Haliç girişinde yer alan Toyota Plaza Kar, yılın son kampanyasıyla büyük avantajlar sunuyor. 2016 yılına yeni bir Toyota modeli ile girmek isteyenler için 8 bin TL’ye varan büyük indirimlerin sunulduğu kampanyada, 6 ay taksit erteleme ile birlikte sunulan uygun faiz ve vade seçenekleri de kampanyayı benzersiz kılıyor. Toyota Plaza Kar’ın Aralık kampanyası ile Corolla’da 5 bin, Auris, Auris Touring Sports, Yaris ve Verso modellerinde 3 bin TL’lik indirimler yer alırken tüm RAV4 modellerinde bu indirim 8 bin TL’ye ulaşıyor. Bunun yanında Avensis’in tüm modellerinde 7 bin TL’lik indirim bulunurken, tüm Yaris Hybrid modelleri de 5 bin TL’lik indirim ile İstanbul Haliç girişinde yer alan Toyota Plaza Kar’da kampanyaya dahil oluyor.

Donanım ve yüksek güvenlik özellikleriyle sınıfında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Yaris 41 bin 100 TL’den, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 52 bin 500 TL’den ve Yeni Auris 51 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarıyla Aralık ayı kampanyasındaki yerini alıyor. Sürüş keyfi, sessizliği ve çevreci dostu olması ile tam bir şehir otomobili olarak nitelenen Yaris Hybrid ise 59 bin 700 TL’lik fiyatıyla Toyota Plaza Kar’da yerini alıyor. Lüks, prestij ve konfor özellikleriyle segmentinde öne çıkan Avensis 75 bin 400 TL’den başlayan fiyatıyla kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca KOBİ’lere özel filo avantajları da Toyota Plaza Kar showroomlarında sizleri bekliyor.

Aralık ayı kampanyası ile yeni bir Toyota modelinin keyfini yaşamak için kampanyadan yararlanmak isteyenleri; Toyota Finans’ın 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve yüzde 1,27’den başlayan faiz oranları bekliyor. Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota’larına hemen kavuşanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2016 yılının Temmuz ayında başlayabilecekler.