Toyota'sı olan serviste rahat

Toyota'sı olan serviste rahat
Toyota'sı olan serviste rahat
Toyota Plaza GTC Global Dolapdere'de bulunan tesisi, bakım zamanı gelen aracınızı bulunduğunuz yerden alıyor, tüm servis bakımlarını yaptıktan sonra yine bulunduğunuz adrese teslim ediyor

Toyota Plaza GTC Global, yeni hizmetleri ile fark yaratıyor. İstanbul gibi yoğun bir semtte zamanın çok değerli olduğunu belirten Toyota Plaza GTC Global Genel Müdürü Pınar Dalka Yüce, yeni hizmetleri ile artık müşterilerin araç bakımları için servise kadar gitmeye ihtiyacının kalmayacağını söyledi. Yüce, “Araç bakımı gelen müşterilerimiz, bizi bir gün önce aradıkları takdirde araçlarını İstanbul Avrupa yakasında istedikleri adresten alıp, tüm bakımlarını yaptıktan sonra yine istedikleri adrese teslim ediyoruz. Bunun için hiçbir ek ücret de almıyoruz” dedi.

ÜCRETSİZ KAHVALTI VE İKAME ARAÇ HİZMETİ

Şimdilik İstanbul’un Avrupa yakasına bu hizmeti verdiklerini belirten Yüce, şöyle devam etti: “Yeni başlattığımız bu çalışmayla şimdilik Avrupa yakasına bu hizmeti vermekteyiz. Yerinden alıp, yerine teslimin dışında başka hizmetlerimiz de mevcut. Örneğin; servisimiz her sabah 07.30’da açılıyor. İşini erken halletmek isteyen tesisimizde yer alan kahvaltı hizmetinden de ücretsiz yararlanıyor. Müşteri, kahvaltısını yapana kadar aracını hızlı bir şekilde teslim alabiliyor. Bunun dışında ücretsiz ikame araç, 1 saatte periyodik bakım ve servise gelen misafirlerimize metro ve metrobüs güzergahlarına ücretsiz ulaşım hizmeti de vermekteyiz.”