Türkiye Ralli Şampiyonası'nın DVD ve Bluray Setleri satışta

Türkiye Ralli Şampiyonası'nın DVD ve Bluray Setleri satışta
Türkiye Ralli Şampiyonası'nın DVD ve Bluray Setleri satışta
2004 yılında Türkiye'nin ilk ve tek motor sporları video sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Rallivideo.com, Türkiye Ralli Şampiyonası'nın her anına tanıklık eden bir belgesel hazırladı.

 2004 yılında Türkiye ’nin ilk ve tek motor sporları video sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Rallivideo.com, ülkemizdeki en önemli motorsporları organizasyonlarından biri olan Türkiye Ralli Şampiyonası’nın her anına tanıklık eden ayrıcalıklı bir belgesel hazırladı. DVD ve Bluray formatlarında hazırlanan belgesel; 2014 sezonunun bütün yarış videolarının yer aldığı ve şampiyonanın tüm klasmanlarının detaylı anlatımını içeren 5 saatlik Türkiye Ralli Şampiyonası bölümü, 45 dakikalık "Historic Özel Bölümü" ve hiç yayınlanmamış görüntülerden oluşan "Incar Özel Bölümü" ile motorsporları tutkunlarıyla buluşuyor. Bugüne kadar Türkiye’de yapılmış en kapsamlı motor sporları belgesellerden biri olan yapımda sezonun tüm aksiyonları yıllarca eskimeyecek bir anı olarak koleksiyonerlerin kitaplığında başköşede yerini alacak.

Türkiye’nin ilk ve tek motor sporları video sitesi olarak hizmet veren, 2012 sezonu itibariyle Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun (TOSFED) resmi yayıncısı olarak yayın hayatına devam eden Rallivideo.com; ülkemizdeki motor sporları tarihini geleceğe taşıyan bir yapımla motor sporları tutkunlarına eşsiz bir belgesel sunuyor. Türkiye Ralli Şampiyonası 2014 sezonunun tüm etaplarından yarış görüntülerini içeren yapım, turkiyerallisampiyonasi.com adresinde ve orijinalsepet.com sanal mağazasında DVD ve Bluray versiyonlarıyla 150 TL’den satışa çıktı.

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Yayın

  ,

  Resmi

  ,

  hizmet