Volvo'da son şanslar

Volvo'da son şanslar
Volvo'da son şanslar
İsveçli Volvo Cars'ın zarif ve sportif çizgileriyle öne çıkan modelleri Volvo V40, V40 Cross Country, S60, S80 ve XC60'ın 2014 modelleri, Mart sonuna kadar özel fiyat avantajlarıyla kullanıcılarıyla buluşacak.

Volvo Car Turkey tarafından Mart ayında başlatılan kampanya kapsamında; 2014 tescil Volvo modellerinde uygulanacak kampanyayla, bu otomobillere sahip olmak daha da kolay olacak.

Her ayrıntısı kullanıcı dostları için tasarlanan Volvo modellerinden; V40 çarpıcı silüeti, S60 zarif ve akıcı çizgileri, S80 zerafet ve sürüş keyfini birleştiren çizgisi, V40 Cross Country araziye uygun tasarım öğeleri, XC60 ise her türlü yol şartının üstesinden gelebilen yapısıyla öne çıkıyor. Volvo’nun ileri teknoloji ve aktif güvenlik donanımlara sahip bu modelleri, en üst seviyede güvenlik sağlamak için her türlü ön hazırlığı yapıyor.

 Mart sonuna kadar sınırlı sayıdaki 2014 model Volvo’lar, büyük avantaj sağlayan fiyatlarıyla kullanıcılarını bekliyor. 

 Mart’ta Benimle!

 Volvo sahiplerine seyahatten modaya, konfordan hobiye, spordan sanata pek çok alanda Volvo ayrıcalığı yaşatan Volvo Car Turkey’in sadakat programı Volvo Benimle’de ise Mart ayında birbirinden çekici ayrıcalıklar sunuluyor.  

Volvo Benimle üyeleri fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven eşliğinde Pera’dan Tarihi Yarımada’ya uzanacak ve sokak fotoğrafçılığı tekniklerini öğrenerek keyifli bir tur atabilecek. Geçmişten günümüze gölgenin heykeltraşı, heykelin modern ustası Giocometti’nin Pera Müzesi’ndeki sergisini gezerek, sanat eleştirmeni ve gazeteci Ayşegül Sönmez‘in anlatımıyla ustanın özgün yönlerini keşfedebilecekler.