VW Crafter'da uçak konforu

VW Crafter'da uçak konforu
VW Crafter'da uçak konforu
Volkswagen Ticari Araç, turizm ve özel yolcu taşımacılığında fark yaratacak modeli Yeni Crafter Premium'u pazara sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç, yeni modeli Crafter Premium’la seçkin konuklar için üst düzey konfor sundu. Araç özellikle turizm bölgelerinde dikkat çekecek.Özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan yeni Crafter Premium’da rahat bir yolculuk için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. İç mekanda tamamen deri kaplı siyah ve gri renk seçenekleriyle sunulan genişletilmiş koltuklarıyla, üst düzey konfor ve ergonomi sunarken aynı zamanda standartların üstünde bir oturma alanı sağlıyor. Yeni Crafter Premium’un yolcu bölümündeki tüm koltuklarda USB girişi, içecek ve telefon koyma yeri standart olarak bulunuyor.

 

9+1 Masalı, 9+1 Bagajlı, 10+1 Masalı ve 10+1 Bagajlı olarak 4 farklı konfigürasyonla pazara sunulan Yeni Crafter Premium, Alcantara iç kaplaması ve ahşap görünümlü yer kaplamasıyla da fark yaratıyor. Yeni Crafter Premium’da dikiz aynasına entegre geri görüş kamerası ve uzaktan kumandalı 19 inç ekran da standart olarak sunuluyor. Masalı modellerde bulunan şık ahşap masalarda bardaklık ve telefon koyma bölümleri seyahat sırasında konfor sunarken bagajlı modellerin geniş bagaj alanı yolcular için rahatlık sağlıyor.

Aracın içinde yeralan TV ünitesi bireylere uygun sunum imkanları bile sunuyor. Gümüş ve siyah renkle satışa sunulan Yeni Crafter Premium, dış tasarımında karartılmış camları, boyalı tamponu ve krom ön ızgarasıyla da dikkat çekiyor. Araç 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.