Yazın filtre önemli

Yazın filtre önemli
Yazın filtre önemli
Toz ve gazın daha fazla yayıldığı yaz günlerinde filtreler sürücü ve yolcuları polen, toz ve diğer kirleticilerden koruyor

Bosch Aktif Karbon Filtresiyle arıcın ve sürücülerin özellikle yaz aylarında rahat edeceğini söyleyen marka yetkilileri şu bilgileri verdiler:
"Bosch Aktif karbon kabin filtresi geliştirilen elektrostatik yüklü mikro elyaflardan oluşan orta elyaf katmanı teknolojisiyle teneffüs edilen havadaki en küçük parçacıkları dahi filtreleyerek temiz bir hava sağlar. Bosch kabin filtresi mevsimsel değişikliklerde artan kurum , polen, kir parçacıkları ve kirleticileri güvenli bir şekilde filtreler, özellikle alerjisi veya astım rahatsızlığı olan kişiler için ciddi ölçüde koruma sağlar .Sık sık araç kullanan ve direksiyon başında uzun zaman geçiren sürücüler için azami derecede konsantrasyon gereklidir. Bu nedenle, araç içerisinde hava olabildiğince ferah ve polensiz olmalıdır. Seyir halindeyken araç, elektrik süpürgesi gibi kirleri toplar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki aracın içi hareket halindeyken, durduğu zamana göre altı kat daha kirli havaya maruz kalıyor. Bosch kabin filtreleri elektrostatik sarj teknolojisiyle orta mikrofiber katmanında en küçük solunabilir partikülleri dahi havadan ayırarak sürücü ve yolcuları polen, toz ve diğer kirleticilerden korur. Aktif karbon filtrelerde yer alan aktif karbon tabaka kötü kokular ve zararlı gazları emer. Bu sayede sıkışık trafikte veya tünellerde dahi temiz ve ferah hava sağlar."

 


  ETİKETLER:

  Hava

  ,

  elektrik

  ,

  zaman

  ,

  kurum

  ,

  koruma

  ,

  Kabin