Yeni Alhambra 2'inci yarı gelecek

Yeni Alhambra 2'inci yarı gelecek
Yeni Alhambra 2'inci yarı gelecek
Yenilenen Seat Alhambra 2015'in ikinci yarısında 150 Bg'lik motor ve DSG şanzımanla gelecek.

Çekici görüntüsünün altında Alhambra her ayrıntısında yenilendi.  Bu yaklaşım TSI güç ünitesinin doğrudan yakıt püskürtme ve turbo şarj özelliğiyle donatıldığı motorundan başlamakta. TSI motor 150 HP güç sunuyor.

 Alhambra’da standart olarak bulunan diğer verimlilik teknolojileri arasında Stop/Start ve fren enerjisi geri kazanımı özellikleri bulunacak. . Bu teknolojiler yakıt tüketimi ve emisyon değerlerinin azaltılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda daha yüksek konfor ve daha düzgün dinamik performans sunacak..

Yalnızca 7,6 litre ortalama yakıt tüketimi ve 178 gr/km gibi çok düşük emisyon değeriyle, SEAT Alhambra 1.4 TSI 150 HP gücüyle bu araç sınıfında açık bir performans standardı sunmayı hedefleyecek.  

Destek sistemleriyle daha güvenli
İkincil çarpışma fren sistemi, 2016 Seat Alhambra’da standart donanım olarak yer alıyor. Gerçekleşen bir kazanın ardından sürücünün otomobile müdahale etmediği durumlarda, bu sistem ikinci bir çarpışmayı önlemek amacıyla otomatik olarak fren yapıyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi de yeni  Alhambra’da standart olarak yer alıyor.

Yeni olarak sunulan opsiyonel özellikler arasında şerit değiştirirken kör noktada bulunan araçlarla ilgili uyarı veren Kör Nokta Tespit Sistemi ile güvenli sürüş sağlayan Şerit Değiştirme Asistanı bulunuyor.

Yeni nesil Seat Easy Connect bilgi-eğlence sistemlerine sahip Alhambra, masaj yapma özelliğine sahip koltuklarıyla uzun mesafeli yolculuklarda konfor düzeyini artırıyor.

 


  ETİKETLER:

  Eğlence

  ,

  Masaj

  ,

  yakıt

  ,

  şarj

  ,

  müdahale