Yeni kornalar Automechanika'da tanıtılıyor

Yeni kornalar Automechanika'da tanıtılıyor
Yeni kornalar Automechanika'da tanıtılıyor
Seger Korna, Automechanika İstanbul 2015'te otomotiv endüstrisi ile buluşacak

 Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger Korna, İstanbul ’da 9-12 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecekAutomechanika İstanbul 2015 Türkiye Fuarı’na katılıyor. Otomotiv endüstrisini bir araya getirecek fuarda Seger Korna yeni ürünlerini de tanıtacak.

Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren fuara geçtiğimiz yıl 40 ülkeden bin 475 kişi, 123 ülkeden 44 bin 469 ticari ziyaretçi katılmıştı. Avrupa’nın 1 numaralı otomotiv endüstrisi ve satış sonrası etkinliği olan fuar, bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlıyor.

Yüzde 100 yerli sermayeli Seger Korna bugün ülkemizde ve dünyada önemli araç üreticileri ile yaptığı anlaşmalarla elektrikli ve havalı korna üretiminde bir marka haline geldi. Seger; Renault, Isuzu, Audi, Honda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Tesla, Nissan, Ford, Dacia, ağır vasıta ve iş makinalarında BMC, Karsan, JCB, Iveco, Temsa, Otokar, DAF, traktör ve tarım makinalarında Hattat, Çukurova, Erkunt, Hidromek, Tümosan, Türk Traktör, Taral, Bozok Traktör, Hars Traktör, motorsiklet grubunda ise Indian

Motorcyle, Bigdog, Victory, Polaris gibi dünya devlerinin kornalarını tedarik etmekte.

2014 yılında yaklaşık iç ve dış piyasaya 11 milyon adet korna üretimi yapan Seger Korna, Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’da dünyanın 60’tan fazla ülkesine satış yapıyor.